Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Virino: Zajebista jest ta sieć XDD
Tak samo nie mogę wysłać premium sms na jakiś tam numer bo według nich ten numer nie jest obsługiwany
@Virino: Zajebista jest ta sieć XDD

Tak samo nie mogę wysłać premium sms na jakiś tam numer bo według nich ten numer nie jest obsługiwany

Normalne. Musisz wlaczyc premium sms w ustawieniach konta.
Przecież to farsa, pierw żądają wszystkich danych, najlepiej skany dowodów, a później:

sieć poradziła zastrzec numer dowodu osobistego / numer PESEL lub wyrobić nowy dokument tożsamości klientom

Co miesiąc musisz wyrabiać nowe dowody, bo co chwilę jakieś wycieki a nasze państwo umożliwia wzięcie kredytów oszustom na cudze dane osobowe.
@Virino: jak będziesz zastrzegać, to najpierw załóż konto w BIK i dopiero zastrzeż numer :P
Jak zrobisz w odwrotnej kolejności, to konta nie będziesz mogła założyć w BIK
Wiesz może czy to konto będzie od razu aktywne czy trzeba poczekać aż przelew zostanie zaksięgowany? Bo tak to konto byłoby aktywne dopiero w piątek :<


@Virino: nie wiem niestety. Po prostu dałem znać, bo moja dziewczyna właśnie najpierw zablokowała, a potem chciała założyć konto - i był psikus xD Na szczęście można też założyć paszportem
@damw: a dowód zablokowała online przez profil zaufany czy zgłosiła na policję? Ja nie mam profilu zaufanego i się właśnie zastanawiam jak to rozegrać, bo urząd jest dopiero w piątek czynny :<
a dowód zablokowała online przez profil zaufany czy zgłosiła na policję? Ja nie mam profilu zaufanego i się właśnie zastanawiam jak to rozegrać, bo urząd jest dopiero w piątek czynny :<


@Virino: w banku możesz zablokować. Mój różowy zrobił to właśnie przez infolinię banku.
Na policji nie zablokują. Musisz zgłosić im kradzież dowodu - tylko wtedy przyjmują zgłoszenie i blokują dowód. Ale musisz ich okłamać, co możę się różnie skończyć