Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dziś mam nadzieję czas spędzacie w rodzinnym gronie 07:00:01, Środa, 25 grudnia 2019. Imieniny: Anastazji, Eugenii. Słońce podniesie się dziś o 08:07. Będzie oświecało nas 7 godzin i 18 minut, w zenicie znajdzie się o 11:46 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:25. Ciemna noc zapadnie o 16:56, ale gwiazd można wypatrywać od 16:10.

6666666666
66
66
66
6666666666
66______66
66______66
66______66
6666666666

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Pierogi z karpiem


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
  • 19
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3
Wesołych Świąt. Nie dadzą pospać. Wczoraj do 22 pomoc w składaniu LEGO i już chwila przed 8 tup tup i tatoooo pomożesz! Zabawa jest wspaniała.
Poniżej przedstawiam Wam psa mojej mamy: oto Heca w świątecznej odsłonie.
Ostatnia piosenka o miłości. Na
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @wynalazek_one Witajcie Drodzy. Ależ się wczoraj najadłem :-)
@bolorollo: dziś też będę jadł, a co mi tam :-)

Aha, i świąteczny bonus. Coś od najlepszego rock 'n' rollowego zespołu wszech czasów ;-)
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @wynalazek_one @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @algus:
Witam wszystkich, wczoraj u sąsiadów byłem za Gwiazdora, zanim ktokolwiek coś powie, to przypominam że jestem z Poznania i 24.12 nikt inny nie przychodzi do dzieci. Musiałem zrobić wywiad co dzieci robią źle i je pouczyć odpowiednio xD Bawi
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @wynalazek_one @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @algus:

Wesołych świąt

@TomTailor100: Jak ja się bałem gwiazdora za dzieciaka, mimo to wyczekiwalem go bardzo. Teraz wspominam to bardzo dobrze i mam nadzieję, że dzieci Twoich sąsiadów będą również wspominać to ciepło:) cieszy mnie, że tak bardzo wczules się
@Pjotsze @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @buczubuczu @bolorollo @rajjj @TomTailor100 @algus @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Dziesion @kukurydziany @kotke02 @
@Stalowa_Figura @Rudalke @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Foka9643 @Formbi @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @n1c3 @algus @unizony_czlonek @Rudalke

Wesołych Świąt Totoafrykanom :)

U mnie było tak:
u mnie wigilia - spoko luzik, dawno nie organizowałam więc z radością do zabawy się zabrałam.
Rodzinę poinformowała-Kochani w tym roku proszę abyśmy sobie nie robili prezentów-dzieci brak, przyjmuje jedynie prezenty na
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @wynalazek_one @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @algus: @TomTailor100
Witajcie w pierwsze święta moje w powiększonym gronie.
Ale po kolei - poniedziałkowa praca to było pół dnia roboty, a potem już udawanie, że pracuje xD Przydało mi się, bo po sobocie byłem poważnie wymięty, a jeszcze młody
@micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesion, @Rudalke, @unizony_czlonek, @bolorollo, @slabehaslo, @MalaGlupiaMiejscowosc01, @wynalazek_one, i reszta ()

Zdążyłem! Dobry wieczór wszystkim! Od rana u rodzinki w odwiedzinach, z wujkiem 1 flaszka wypita, ale wpis trzeba dodać! Kuzynka lat 18 wyżaliła mi się jak to jej źle i nie dobrze. Chyba jestem już a stary