Wpis z mikrobloga

@Ojezu: Nie, Dual CL 380 na customowych podstawkach ;) Bardzo fajnie brzmiąca mi trójdrożna konstrukcja zamknięta. Ale teraz będę różne próbował - mam czym napędzić niemalże dowolne kolumny teraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ampcode: w końcu dorwałem taką wersję że da radę się pobawić kondensatorami w zwrotnicy :) . Nowszych nie da się rozebrać bez uszkadzania obudowy :/
@Ojezu: To Wigo wygląda na bardzo ciekawą konstrukcję. Powodzenia w grzebaniu przy nich :) ja się obawiam, że skończę finalnie budując kolumny samemu (może na podstawie uznanych projektów). Zobaczymy, mało jest dziś konstrukcji stricte zamkniętych. Oczywiście w rozsądnym budżecie ;) rzędu ceny wzmacniacza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ampcode: ciężko będzie stare konstrukcje przebić, dużo też zależy od tego co szukasz w brzmieniu. Ja jestem pełen podziwu dla inżynierów za wkład pracy jaki dawali wtedy w te konstrukcje i ile wyciągali z technologicznie słabszych niż teraz przetworników. U mnie głównie na handel wszystko idzie ale mam kilka swoich czarnych koni jeżeli chodzi o monitory podstawkowe, małe i duże.
@Ojezu: Wiem, wiem. Też jestem pod wrażeniem tego jak to kiedys wyglądało - dlatego też McIntosha kupiłem, owszem nie jest to stary sprzęt ale konstrukcyjnie oparty na rozwiązaniach dopracownych przez dziesiątki lat.
Obseruję rynek używanych (w Norwegii, tu mieszkam) kolumn i bywają ciekawe, acz nie tak bogaty wybór jak w Polsce (a wysyłka zabija wszystko). Nie wiem też na ile jestem w stanie poprawić coś zmieniając kolumny - bo to co