Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!
Zgodnie z zapowiedziami w niedzielę mieliśmy opublikować nowe pary dla osób, które nie wysłały oraz nie otrzymały swoich paczek. Chcemy, by nowi odbiorcy byli jak najlepiej dobrani do przygotowanych już paczek, dlatego prosimy Was o jeszcze chwilę cierpliwości, ponieważ wciąż dogrywamy z potencjalnymi parami szczegóły dotyczące możliwych zmian w sposobach dostawy/odbioru. Jeśli się to nie uda, będziemy musieli przeorganizować pary, które już dobraliśmy, dlatego póki co wstrzymujemy się z ich publikacją. Informacje o nowych parach oraz o terminach pojawią się jeszcze dzisiaj, a wraz z nimi – aktualizacja ściany wstydu.
Pozdrawiamy – Ekipa wykoPAKI
#wykopaka
  • 10
@wykoPAKA mój #niebieskipasek dostał chyba zły nr przesyłki do śledzenia w DPD, lub paczka nie została wysłana tylko został podany zmyślony nr na stronie wykopaki. Od kilku dni na stronie DPD pokazuje, że to jest zły nr. O co chodzi? Co mamy zrobić w tej sytuacji?
@Mexor: W pierwszej kolejności skontaktujcie się z nadawcą paczki za pomocą anonimowych wiadomości i dopytajcie, czy się nie pomylił w przepisywaniu numeru - najprawdopodobniej tutaj może być problem. Gdyby nie udało się uzyskać numeru lub go potwierdzić to jeśli paczka nie dojdzie do 24 grudnia to niech #niebieskipasek napisze do nas na konto @wykoPAKA w tej sprawie - sprawdzimy co możemy zrobić.
w przepisywaniu numeru - najprawdopodobniej tutaj może być problem


@Mexor: u mnie też nie było paczki, napisałam do nadawcy i okazało się, że zjadł jedną cyfrę w numerze