Wpis z mikrobloga

Moja nieumiejętność odczytywania intencji płci przeciwnej wskoczyła już chyba na najwyższy możliwy level xD

Ale od początku...

Jakieś trzy miesiące temu zatrudnił się u nas jeden niebieski. Od razu zrobił furorę. W mojej ocenie mocne 8.5/10. Wszyscy zaczęli do niego startować. Wszyscy poza mną. Moja morda to takie 4/10. Coś pomiędzy Madonną a Quasimodo. Nawet się nie łudziłam, że coś ugram, więc traktowałam go jak kolegę z pracy. Czasami sobie śmieszkowaliśmy, opowiadał mi o sobie, itd. Kiedyś zapytał się mnie czy mam chłopaka. Powiedziałam, że nie. Później padło pytanie czy spotykam się z kimś. Też powiedziałam, że nie. Wtedy on mówi, że też nikogo nie ma i nie spotyka się z nikim. No ok, uznałam to za zwykłą informację. Później zaczęło się jakieś zaczepianie, itp. Też uznałam to za koleżeńskie zabawy. W końcu udało mu się dorwać moje namiary i zaczął do mnie pisać. Rozmowa fajnie się kleiła, wysłał mi kilka fotek, pytał co robię po pracy i czy dalej się z nikim nie spotykam. Zgodnie z prawdą odpowiedziałam, że nie i zapytałam czemu on się z nikim nie spotyka, bo jest fajnym facetem i na pewno nie ma problemu z tym, żeby kogoś fajnego spotkać. Napisał mi, że pisze do niego kilka lasek, ale jemu się podoba laska od nas z pracy. Zapytałam, która, a on napisał:

Taka jedna Vastusia, ale ona chyba nie jest mną zainteresowana...

Ja p------e, naprawdę jestem totalnym debilem skoro nie byłam w stanie odczytać jego intencji. W końcu się z nim spotkałam po pracy. Dzwoni do mnie prawie codziennie i pyta, jak minął dzień (jestem na urlopie). Teraz tylko trzymajcie kciuki, żebym tego nie z-----a, bo mam do tego zajebiste predyspozycje xD

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #przegryw i w sumie #wygryw
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ć. Napisał mi, że pisze do niego kilka lasek, ale jemu się podoba laska od nas z pracy. Zapytałam, która, a on napisał:


@Vastusia: jak zaczniesz się starać to przestaniesz być atrakcyjna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vastusia: serio baby 4/10 wciąż wierzą że chady 8,5/10 przystawiają się do nich bo coś się im w nich podoba?.. zejdz na ziemnię- chodzi o roochanie, później kop w dupsko i następna...

@Cel87: no ale trochę dziwne - ty byś ruchał 4/10? i to jeszcze będąc w miare chadem?
  • Odpowiedz