Wpis z mikrobloga

@Jacob10294JJ:
#gogetter #wyjsciezprzegrywu ##!$%@? #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobisty
#przegryw ##!$%@? #nofapchallenge #tfnogf #wygryw #blackpill #redpill

Social Media Detox - dzień trzynasty

Drogi pamiętniczku, czas #!$%@? jak wściekły. Już jutro minie dwa tygodnie mojego wyzwania polegającego na ograniczeniu wpływu social mediów w moim życiu w tym wykasowaniu się kompletnie z Instagrama. Wczoraj odinstalowałem Tindera. Uznałem że to nie ma sensu, nie ma się co łudzić. Asperger = to koniec.
Mój mózg zaczyna copować do coraz wymyślniejszych rzeczy, coraz mocniej pragnę powrotu na siłownię, tym razem ze wspomaganiem się mocną kreatyną i lekkimi sterydami anabolicznymi uda mi się szybko nabrać masy mięśniowej i nawet urosnąć z 2 cm (okres rośnięcia kończy się około 25 roku życia, a ja still na levelu 20). Więc może ze 178 cm uda mi się podbić do 180 cm, ale kogo ja oszukuje. Nawet z ciałem Adonisa i twarzą wyglądającą jak spod długa Machiavelliego loszki dalej nie będą mnie chciały ze względu na spektrum autyzmu który przejawiam. No może kiedyś stanę się pełnoprawnym betabankomatem.
Za tydzień rozmowa o pracę w Januszexie, jutro mają do mnie dzwonić w sprawie miesięcznego zrzutu szekli. Podobno mają mi dawać 2500-2700 na rękę co nie jest złe, tym bardziej w wieku 20 lat. (Różowa z Tindera którą spotkałem z łatwością robiła 3.5k netto a była tylko rok starsza, to w ogóle cud że w erze post-metoo udało mi się zprogresować w pracy, tym bardziej że to różowe dzisiaj są faworyzowane)
Jutro święta, #!$%@?, święta, święta i po świętach, potem rozmowa o pracę 30stego, Sylwester z samym sobą, kolejny tydzień wegetacji i od 7 wracam do regularnego #!$%@? 8-16. Cudownie. Odliczam dni do końca studiów, odbieram tylko dyplom inżyniera i #!$%@? za granicę - najlepiej jak najdalej stąd, z tego miejsca, od tych ludzi. Może w wieku 23 lat uda mi się rozpocząć życie od nowa. A jeśli nie to pójdę na podyplomowe z marketingu i wyprowadzę się w wieku 25 lat. Jeden #!$%@?, na pewno nie będę w tej #!$%@? egzystował. I mam to zamiar zrobić jeszcze przed 30stką, Opuścić to środowisko, tych ludzi, to wszystko zostawić za sobą. I już nigdy tu nie wracać

Kończę wpis bo atmosfera świąteczna zaczyna mi się udzielać i chce mi się zygać. Święta święta i po świętach #!$%@?, a potem Nowy Rok i kolejne 366 dni trwania w tym #!$%@? - już niewiele zostało, max 4 lata, potem uciekam od tego wszystkiego.
J.....J - @Jacob10294JJ: 
#gogetter #wyjsciezprzegrywu ##!$%@? #rozwojosobistyznormi...

źródło: comment_EtWL5lL2Fpocxk4v2Bqo33zjdJWNLUZw.jpg

Pobierz
  • 4