Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dżem dobry (morelowy), 07:00:00, Niedziela, 22 grudnia 2019. Imieniny: Zenona, Honoraty, Franciszki. Słońce podniesie się dziś o 08:06. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 17 minut, w zenicie znajdzie się o 11:45 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:23. Ciemna noc zapadnie o 16:55, ale gwiazd można wypatrywać od 16:08.

9999999999
99______99
99______99
99______99
9999999999
________99
________99
________99
99______99
9999999999

Zaczynamy odliczanie. Ps. zerknijcie w piosenkę na dziś bo kryje się tam dodatkowa ciekawostka!

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Zupa serowo cebulowa


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
  • 40
Dzień dobry! Wstałem już dzień! Zdążyłem wybudować, wraz z moimi inżynierami, nową trasę Kolejki Nadzalewowej z Elbląga do Braniewa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Miłego dnia!
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @
Witam wszystkich! Ja właśnie kładę się spać po urodzinach kolegi. Miłego dnia wszystkim, bawcie się dobrze dzisiejszego dnia! ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kukurydziany @Formbi @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3
@micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesion, @Rudalke, @unizony_czlonek, @bolorollo, @slabehaslo, @MalaGlupiaMiejscowosc01, @wynalazek_one, i reszta ()

Dżem dobryyyy! Po 1.5 tygodnia dostałem wiadomość od promotor, że dopiero dzisiaj będzie czytać moją pracę! I po jakiego grzyba tak się śpieszyłem z nią! Przynajmniej poszukał bym błędów...

Dzisiaj piosenka od Dragonforce, cover znanej i lubianej
Heja wszystkim. Dzisiaj wybieramy się na łyżwy i odwiedzić mikołaja po coroczne zdjecie. Córki rosną, czas leci nieubłaganie, trzeba korzystać jak tylko się da. Jutro do roboty, ale to już ostatni pracujący dzień w tym roku, w końcu. Ogólnie cały tydzień już zaplanowany, 2 wigilie rodzinne, później ze znajomymi, zakupy przed sylwestrem, trzeba jeszcze znaleźć czas na odpoczynek.

Dzisiaj wrzucam może nie stricte punkowy kawałek, ale z pewnością wielu punkrokowców słuchało tego
@micke @PoProstuFabian @wynalazek_one @Kkk15 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @slabehaslo @algus @Dziesion @Formbi @shitty_support @bolorollo @Wejszlo @Peter_Mountain

Dzień dobry wszystkim, w końcu udało się dostać do domu, teraz została już ostatnia prosta do świąt.

@micke
Tak jak obiecałem, wstawiam dziś zdjęcie z nagrodą. Przepraszam że tak długo to trwało. Kubek świetnie się już sprawdził przy śniadaniu, torbę przetestuję jutro. Jeszcze raz dziękuję za tę paczkę! ()
Pobierz
źródło: comment_TRIVJp4jiqkucVgA6Lzej2hAHuh26BRP.jpg
@micke: @aplered: @bolorollo: @wynalazek_one: @shitty_support: @Dziesion: @Formbi: @algus: @PoProstuFabian: @buczubuczu @TomTailor100 @rajjj @Wejszlo @wyinwidualizowany @Rudalke @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Wejszlo

Halo dzień dobry:)
No to odliczanie na całego... A ja rozchorowana:(
Doktor miał pomoc na katar a efekt jest w postaci kaszlu i kataru.
kurde... Sylwester musi być tańczony a nie w domu :((

Udanych przygotowań, podróży, łyżew, mycia okien, zakupów, gierek i kawusi, albo najzwyklej