Wpis z mikrobloga

Iphone 11 czy Samsung s10?


@Kotlet_Rybny: Jak chodzi o płynność działania, to w budżecie tych dwóch spokojnie dorwiesz OP7T Pro z oficjalnej dystrybucji. W najwyższej konfiguracji czyli OP 7T Pro Maclaren Edition jest minimalnie droższy od najniższego wariantu nowego SGS 10.
Ale nie wiem czego chcesz od aparatu w smarcie.

Obstawiam że jak chodzi o płynność działania OP gniecie SGSy, zwłaszcza że ma mniej zbędnych wodotrysków.
#oneplus
@Kotlet_Rybny: aparat w S10 też jest niczego sobie, a momentami nawet lepszy. Jedynie wideo iPhone robi wyraźnie lepsze. Natomiast w S10 masz oleda (to jest mega plus) i nowoczesny design, a nie takie barachło jak IP 11 z okropną ramką i notchem. Na korzyść IP za to zdecydowanie będzie bateria. Płynność działania będzie w obu topowa, ja się przesiadałem z iPhone'a na S9 i nie czułem żeby jakoś mi lagował czy
@Kotlet_Rybny: ja bym proponował wziąć Apple, może akurat będziesz z tych, którym iOS bardzo leży. Androida pewnie już znasz na wylot, warto poznać coś innego, a tak to jeszcze nie wiadomo ile będziesz się zastanawiał że może ajfon byłby lepszy.
@Marek1991 wolę zapłacić 1000 zł więcej i kupić w normalnym sklepie, a nie jakieś gówno z dystrybucji z Mongolii albo w ogóle używane przez jakiś czas, ale z pozostawiona folią na ekranie (tudzież naklejona ponownie), więc "nowe" XD