Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:00:01, Sobota, 21 grudnia 2019. Imieniny: Tomisława, Seweryna, Piotra. Słońce podniesie się dziś o 08:05. Świecić będzie 7 godzin i 17 minut, w zenicie znajdzie się o 11:44 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:23. Ciemna noc zapadnie o 16:54, ale gwiazd można wypatrywać od 16:07.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?



PRZYGOTOWANIE - WIDEO
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesion, @Rudalke, @unizony_czlonek, @bolorollo, @slabehaslo, @MalaGlupiaMiejscowosc01, @wynalazek_one, i reszta ()

Sobota rano, plusują trzeźwi a alkusy siedzą cicho ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Dzień dobry kochani! Zabrałem się za
@micke @n1c3 @PoProstuFabian @Formbi @algus @wyinwidualizowany @slabehaslo @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Dziesion @shitty_support

Hejo wszystkim spod tagu. Młodsza dzisiaj dała pospać do 8, szok :D Sniadanko prawie gotowe, później trochę świątecznych porządków, spacer, zakupy... cały dzień zaplanowany. Trzymajcie się w tą przedostatnią sobotę 2019 roku. Udanego dnia.

Z punkowego kawałka dzisiaj wrzucam Analogs, Strzelby z Brixton. Miłego odbioru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: @n1c3: @PoProstuFabian: @Formbi: @algus: @wyinwidualizowany: @slabehaslo: @wynalazek_one: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dziesion: @bolorollo: @Wejszlo

Czołem :) ! Po bardzo ciężkim tygodniu w pracy, nareszcie wolny weekend!!! Ba, co ja mówię... Wolne mam do Sylwestra :D Czyli dopiero 31.12 odpalam fajerwerki w robocie ;)
Z tej też okazji pozwoliłem sobie dzisiaj na długie leniuchowanie w łóżku, ale już wstaję na śniadanko, bo w brzuchu
źródło: comment_rO5YyBw83xRXZZci54tXnQ8D0kSHkgsh.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@shitty_support: Zazdroszczę Ci, zawsze chciałem mieć takie Święta. Niestety moja rodzina nie jest zżyta i cała gdzieś porozjeżdżana na świecie. Od 10 lat spędzam Święta tylko z mamą i jej mężem. Zawsze mi smutno jak mama przy tym wszystkim płacze :( Ale wiem też, że kilka z tych łez jest z radości, że zawsze do nich przyjadę i spędze chociaż te parę dni przy wigilijnym stole :) Uważaj na drodze, bo
@wynalazek_one @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3

Witajcie przy weekendzie. Kto może niech odpoczywa. Ja dzisiaj mam akcje sprzątanie i choinka:) udostępniam dom ma wigilię mojej rodzinie będzie 14 osób. U nas podział prac wygląda tak: kto daje lokal ten nie gotuje. Mnie to bardzo odpowiada:)
@micke: @unizony_czlonek: @Peter_Mountain: @bolorollo: @shitty_support: @Dziesion: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @wynalazek_one: @slabehaslo: @wyinwidualizowany: @wyinwidualizowany: @algus: @Formbi: @PoProstuFabian: @n1c3: @Wejszlo @Sikorka2017 @TomTailor100 Witajcie Drodzy! :-)

@TomTailor100 A na dziś mój ulubiony kawałek Muse. Po dziś dzień Origin Of Symmetry to mój faworyt jeśli idzie o albumy tej kapeli.
@micke: @n1c3: @PoProstuFabian: @Formbi: @algus: @wyinwidualizowany: @slabehaslo: @wynalazek_one: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dziesion: @shitty_support: @bolorollo: @Peter_Mountain: @Kalmuk32: @buczubuczu @TomTailor100 @unizony_czlonek @Rudalke @Sikorka2017 @Pelit @Shivaa

Dobry dzień, mandarynki kupione? Pierniki upieczone? Dopijam kawę i leniwym krokiem idę coś porobić. Nigdy się nie spinam na święta bo przecież nie o to chodzi. Chociaż ciężko zachować spokój kiedy w całym domu panuje nerwówka ekhem...