Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek
1. Monty są opcjonalne, robisz to dla satysfakcji własnej i achievmentow. Jak lubisz je zbierać to to rób o, nie dogonisz jakichś bardzo starych graczy bo niektóre mounty już nie są do zdobycia. Ja tam lubilem grindowac reputację i farmic mounty
2. No ja miałem parę altów dla bycia samowystarczalnym kombajnem w profesjach, + to że głównie sobie giercze magiem i pallkiem zależy czy wolę hilowac na pvp teraz czy klepać
@Kodzirasek global czy priv?

Ogólnie jedna porada jest taka, graj jak lubisz

Jak jesteś numizmatykiem to kolekcja mountów, petów, achivmentow stoi otworem, jednocześnie co to za problem używać 2mountow? (reg+fly)

Do farmy polecam zrobić jedną postać z wyuczoną profesją, alty jak zbierze cię chęć na poznanie innych klas.

Osobiście w wowie od 12lat siedzę, a teraz pierwszy raz rougem gram xD (oczywiście sunwell bo bieda)
@Kodzirasek: Czy się opłaca? Absolutnie nie. Nie ma żadnego znaczenia w grze czy masz unikatowego mounta, którego ma może 1% graczy czy latasz na podstawowym kupionym u vendora za 10 golda, więc jeżeli cie to nie jara, to zbieranie mountów nie ma żadnego przełożenia na cokolwiek.
@Xemioza: Buahahahah studnia bez dna. Dna to właśnie Blizzard sięgnął z itemami, gdzie masz tylko 3 sety w 3 wariantach i tyle. Jak zbierze #!$%@? z poprzednich dodatków (co zajmie mu pewnie połowę życia) to resztę zrobi w 3 dni.
którego ma może 1% graczy czy latasz na podstawowym kupionym u vendora za 10 golda


@Tasde: dalej mnie od #!$%@? wyzywają jak im pokaże mounty z world bossów z pandarii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te mounty maja mniej niz 0% drop chance xd


@Xemioza: 1/5000 ma sha, 1/3500 ma galleon - reszty nie mam, jeszcze( ͡° ͜ʖ ͡°), a z sha mam od pandarii gdzie się wkurzyłem bo wtedy mi bardziej na itemach zależało niż na mouncie ale potem się okazał uber rare więc w sumie spoko xd