Wpis z mikrobloga

Już jest u mnie! ʕʔ
Smiechłem srogo po wyjęciu jej z paczkomatu jak zobaczyłem pod folią wydrukowany napis "WYJMIJCIE MNIE #!$%@?" XD aż ludzie w kolejce za mną na mnie dziwnie spojrzeli. Swoją drogą pierwszy raz widziałem kolejkę do paczkomatu ¯\_(ツ)_/¯
Odebrałem kilka chwil temu ale wpierw musiałem się w niej pogrzebać ale po kolei.
Dzięki wielkie mireczku @SEBEK1234 za świetną paczkę! Idealnie ze wszystkim trafiłeś i wszystko zostanie spożytkowane.
Dostałem:
-Książkę o nauce nawiązującą do jednego z moich ulubionych "seriali" oraz fajną magnetyczną zakładkę do niej. Już przekartkowałem wstęp, jest super. Będzie co czytać w pracbazy.
-Czapkę renifera, nie pisałem że mam duży łeb a pasuje, nie wiem jak to zrobiłeś
-Coś słodkiego do kochanej przeze mnie kawy MALTIKEKSY
-No i grę karcianą o wyżej wspomnianej kawie, ostatnio bardzo polubiłem planszówki i karcianki więc super! Tutaj najdłużej szukałem informacji na pudełku czy w tym plastikowym kubku faktycznie można zrobić kawę... MOŻNA! Już umyty i właśnie wstawiłem wodę (ʘʘ)
-Skarpetki dla różowego paska. Również bardzo ci dziękuje.

Dzięki również za list. Odniosę się do niego na PW bo nie wiem czy życzyłbyś sobie żebym to robił tutaj.
Gdybym wiedział że można wydrukować list zamiast pisać ręcznie to może mój odbiorca nie przeszukiwałby dzisiaj biblioteki w dziale kryptologii tylko też właśnie skrobał posta xD
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!
#wykopaka
źródło: comment_S4B1pkH05GQFM3j1MV0e3jqRWz2nvSRg.jpg
  • 1