Wpis z mikrobloga

W sumie to kisnę z osób które się sugerują oceną na metacritic xD

Zobaczcie sobie, że wszystkie oceny negatywne są od 0-3. Argumentacja za wadami jest w łamanym angielskim i zawsze wspomina albo fakt, że serial nie jest słowiański albo że za dużo czarnoskórych tam jest.

Każdy profil który dał negatywa jak sprawdzicie, to ma tylko tą jedną ocenę w historii i żadnych innych.

Wiadomo, że serial może być słaby, ale jeżeli ktoś daje 0, to znaczy, że jego opinia bazowana jest na poglądach, a nie na faktycznym poziomie serialu.
#wiedzmin
  • 4
@Wrath_of_the_Tyrant: Na IMDb ocena 9.7 przy ponad trzech tysiącach głosów a na Filmweb 8.6, ale tam jeszcze się rozkręci. Jak dla mnie serial ogląda się genialnie.

PS: Pierwszy sezon Gry o Tron to było takie #!$%@?, nudne, gówno, że trzy podejścia robiłem do pierwszego sezonu i dopiero za trzecim udało mi się to obejrzeć w całości, także, nie ma co skreślać, tym bardziej że to tylko fundament pod sagę i większy
Zobaczcie sobie, że wszystkie oceny negatywne są od 0-3. Argumentacja za wadami jest w łamanym angielskim i zawsze wspomina albo fakt, że serial nie jest słowiański albo że za dużo czarnoskórych tam jest.

Każdy profil który dał negatywa jak sprawdzicie, to ma tylko tą jedną ocenę w historii i żadnych innych.


@Wrath_of_the_Tyrant: Też mi się tego typu profile rzuciły w oczy. Nawet jeden był po rosyjsku. A fani Wiedźmina w Rosji