Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Africa specjalnie dla was. Już 07:00:05, Piątek, 20 grudnia 2019. Imieniny: Bogumiły, Dominika. Słońce podniesie się dziś o 08:05. Świecić będzie 7 godzin i 17 minut, w zenicie znajdzie się o 11:44 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:23. Ciemna noc zapadnie o 16:54, ale gwiazd można wypatrywać od 16:07.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?

micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 40
@micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesion, @Rudalke, @unizony_czlonek, @bolorollo, @slabehaslo, @MalaGlupiaMiejscowosc01, @wynalazek_one, i reszta ()

Piątek piąteczek piątunio! Wiecie co dzisiaj? Na Netflixie od dzisiaj Wiedźmin ( ʖ̯) Coś czuję, że czeka mnie 8h maraton. Dobrze, że wczoraj zdobyłem karpie więc dzisiaj powinienem mieć spokój XD
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 Dzień dobry! Miłego dnia i wspaniałego końca weekendu! Dzisiaj ode mnie do zaciągnięcia płyta z kolędami reggae https://manufaktura-legenda.pl/kompilacja/ Nawet moje dzieciaki poprosiły mnie abym dał do przedszkola bo to fajne kolędy są! Tak powiedział mój Młody starszy 6 lat. https://megawrzuta.pl/filesgroup/20dcce33bb6db97f7c78b0883115821d.html https://megawrzuta.pl/filesgroup/6f8c3227cfdbe96bc4db2cec79f84fc8.html
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3
Kopiuje nicki, piszę Wam Dzień dobry i lecę bo o 9 mają mi wjechać Włosi ze spotkaniem bawcie się mordeczki.

@Wejszlo jeśli w Poznaniu (wydedukowałem, że do mojego rodzimego miasta się przeprowadzasz) będziesz potrzebowała pomocy we wniesieniu czegoś i będę dostępny czasowo,
@micke @PoProstuFabian @Kalmuk32 @wyinwidualizowany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Rudalke @algus @MalaGlupiaMiejscowosc01 @wynalazek_one @TomTailor100

Eluwina czy jak tam to szło. ;) Dzisiaj w piąteczek trzymamy uśmiech do samego końca dnia i świętujemy ostatni piątek przed świętami. Już na dniach, już niedługo, dzień będzie coraz dłuższy. Dzisiaj zapodaję klasyka polskiego punkrocka, KSU, z kawałkiem Jedź pod prąd. Miłego słuchania i jak zawsze udanego dnia.

Ps. Dzięki za kolędy Reggae, lubię takie klimaty, ale tam jest tylko
bolorollo - @micke @PoProstuFabian @Kalmuk32 @wyinwidualizowany @Formbi @MalaGlupiaMi...
@wynalazek_one wynalazek_one 36 min. temu via Android+3
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3

Witajcie. Dziś dla mnie jest to ostatni dzień pracy w tym roku. Czuję dobrze człowiek :)