Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@danio_96: kurde ostatni raz na camp nou byłem parę lat temu. Na el classico za 100e wtedy miałeś właśnie takie jak napisałem wyżej , na mecze z topem tabeli ok 80e a raz na puchar króla za 7e szedłem xD

Mówię oczywiście o cenach w kasie. Na el classico dostać taki to parę godzin czekania w noc przed puszczeniem biletów do otwartej sprzedaży i bierzesz co jest nie wubrzydzasz bo jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Perlo: Ok, wybieram się na mecz z Sevillą, na stronie widzę że zazwyczaj są od 40-50€, więc pewnie podobna cena będzie i teraz. Lepiej kupić przez internet czy na miejscu?
@danio_96: nigdy w zyciu nie kupowalem przez internet, zawsze na miejscu w kasie. kiedys 48h przed meczem do kas trafiala pula biletow i normalnie kupowalem. Na ile godzin przed meczem jest to teraz to nie wiem, musisz sprawdzic w necie albo na miejscu zapytac z 3 dni wczesniej w kasie. Bo i tak warto przed meczem w tygodniu udac sie na wycieczke po muzeum i stadionie, ok 20e kosztuje ale fajna
@danio_96: w zeszłym roku płaciłem 105€ za miejsca 10 metrów od murawy na mecz ligowy z Gironą. Spokojnie przez neta polecam kupić i bilet wrzucasz do apki na telefonie. Kupno u nich z oficjalnej strony nie jest skomplikowane ;)