Wpis z mikrobloga

#rozowepaski mam pytanie (do #niebieskiepaski) też ale bardziej do różowych. Szukam informacji na temat depilatorów IPL. Moja kobieta jakiś czas temu wspominała, że fajnie by było coś takiego mieć. Pomyślałem, że zbliżają się święta i czemu nie. Z tego co widzę mam do wyboru Philips Lumea Prestige BRI956/00 lub Braun IPL 5124 (zakładając, że chce coś z górnej półki). Możecie coś doradzić laikowi? Ta Lumea wygląda trochę jak wkrętarka, duże to jakies nie wiem czy wygodne? ten braun niby mniejszy, na oko bardziej poręczny i wg parametrów lepszy. Podpowie ktoś co brać?
#kichiochpyta #prezent #swieta
Pobierz mysz0n - #rozowepaski mam pytanie (do #niebieskiepaski) też ale bardziej do różowych....
źródło: comment_xOKUZZuNMyCamSMbzQFppqEz6e1WKRP8.jpg
  • 13
@KolorBezKoloru: ale było to dla Ciebie wygodne? w sensie nie za duże i ciężkie to? Przy takiej depilacji jedziesz strzał koło strzału jak z linijką, czy nie trzeba, aż tak super dokładnie? bo tak na moje oko, jeśli działa to tylko na obszarze jak ta mała nasadka, to na jedną nogę trzeb poświecić chyba z pół dnia?
@mysz0n: nie jest to ciężkie, do depilacji nóg masz taką większą nasadke, trochę to tak piecze czy coś ale ból nie jest jakoś uciążliwy, da się do tego przyzwyczaić. No trochę trzeba poświęcić i mniej więcej równo schodzić, parę razy i różowa dojdzie do wprawy. A na prawdę widać od razu ekefety, tylko trzeba pamiętać żeby systematycznie na początku powtarzać. Tam chyba co 2 tyg na początku, ale to znajdzie wszystko