Wpis z mikrobloga

Szybka akcja panowie, coby jeszcze zdobyć hajs na kolejną rozbiórkę w tym roku
1. Bentley for man Intense (80ml, 1,0zł/ml) - nie będę się rozpisywał bo na temat tych perfum powiedziano na samym wykopie już bardzo wiele.
2. Christian Dior Homme EDT (70ml, 2,6 zł/ml) - wypust z tego roku aczkolwiek miło mnie zaskoczył, bo co prawda po 4 godzinach jest bliskoskórny, jednak nadal wyczuwalny aż do 8 godzin. Ale to w moim przypadku, ja mam chyba dobrą skórę do stosowania perfum. PS. jezu miły do czego to doszło, że VUI jest droższy od Diora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Lalique White (50ml, 0,8zł/ml) - Zawsze mnie zastanawia, jak Lalique to robi, że ich perfumy stoją na wyższym poziomie jednocześnie często ceny za ml są poniżej 1zł. Świeży, czysty zapach, ale nie z rodzaju proszkowego Coolwatera.
4. Maison Margiela By the Fireplace (80ml, 3,5zł/ml) – świetny zimowy zapach, a jego nazwa idealnie odwzorowuje tę kompozycję
5. Nikos Scuplture (80ml, 0,7/ml) – Kolejny świeży zapach na liście nie będę się rozpisywał, bo został bardzo dobrze opisany w tym wpisie
6. Writer White (70ml, 0,6/ml) – zapach wykopka bodajże nr 4. Dobry klon Creed SMW.

Przesyłka Paczkomat 14zł, szkiełko 3zł. Minimalna ilość 5ml.

#perfumy #rozbiorka
sveq91 - Szybka akcja panowie, coby jeszcze zdobyć hajs na kolejną rozbiórkę w tym ro...

źródło: comment_Q19fFrZULXXLBSK9IgxPD6HUIyDkEoz3.jpg

Pobierz
  • 12