Wpis z mikrobloga

Zdaniem Korwina p-------a nie istniała przed powstaniem telewizji a uczenie w szkole dziewczynek, by bez wstydu wymawiały słowo "p---s" sprawia, że potem kobiety nie potrafią kochać xD

Cały wywiad jest tutaj: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-12-14/wstretne-baby-korwin-mikke-o-edukatorkach-seksualnych-w-skandalistach/

#bekazkorwina #bekazprawakow #edukacjaseksualna #neuropa #4konserwy #konfederacja #p-------a #polityka
R187 - Zdaniem Korwina p-------a nie istniała przed powstaniem telewizji a uczenie w ...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@would_an_idiot_do_that: to jest złoto, każda wypowiedź z tego generatora brzmi legitnie

Ja chcę powiedzieć jedną rzecz. Ci wszyscy, ptfu geje, o poglądach na lewo od komunizmu, głoszą brednie o globalnym ociepleniu, bo głupich jest więcej niż mądrych, ale przyjdą muzułmanie i zrobią porządek.
  • Odpowiedz
@R187: Dziwię się że jego koledzy z Konfederacji nie zamkną go w klatce. Tego człowieka nie powinno się wpuszczać do jakichkolwiek dużych mediów! Przynosi tylko wstyd i działa na szkodę własnej partii...
  • Odpowiedz
@Asmo - ta jasne, pincet może
- znaczy się za pieniądze mamusi przebimbał młodość, bo w żadnej z tych dziedzin nie ma dokonań
- chciałbym zobaczyć jak mówi płynnie w tych językach
- w brydza gra się parami, nie jest to trudna gra, ale mało rozpowszechniona
- wprost coś znaczy w świecie?
- żaden wyczyn wyguglasz w minutę jak to zrobić.
- przecież sam go nie wymyślił, tylko zerznal od ekonomistów.
  • Odpowiedz
@grejfrut: @Asmo: Polecam posłuchać sobie jego wypowiedzi po angielsku z czasów, gdy był jeszcze europosłem. Najlepiej pokazują ile warta w praktyce jest ta legendarna znajomość 9 języków xD I nie wiem jaki sens jest powoływać się na rzekome IQ Freuda (przy okazji źródło by się należało), skoro jego psychoanaliza była generalnie ślepą uliczką w dziejach psychologii.
  • Odpowiedz
@Shatter: co dzieci to dzieci? O jakim wieku mowisz? A poza tym - dzieci to nie biale plateczki sniegu i poznaja swoje cialo i fizjologie. Lepiej żeby miały wiedzę w tym zakresie- o seksie i o jego skutkach, maturbacji z lekcji niz stron p---o. Bo niestety bez edukacji tak sie to konczy.

Zawsze mnie bawi, gdy ktos zamyka oczy i udaje, ze jakiegos zjawiska nie ma. Wg ciebie dzieciaki do
  • Odpowiedz
Ostatni akapit to żenada więc ignoruje


@Shatter: ja wiem, że fakty korwinisci i konserwatyści ignorują najmocniej, ale rozwiazlosc seksualna istniała zawsze, a dzięki edukacji mozna zredukowac jej negatywne efekty. Pomijajac, ze od normalnego zycia seksualnego z wieloma partnerami do promiskuityzmu daleko.

Według mnie dzieciaczki przez 15 rokiem życia Nie powinny zajmować się wsadzaniem benisa gdzie indziej niż w złożoną
  • Odpowiedz