Wpis z mikrobloga

A mi wydaje sie ze Snax specjalnie zostawil Kubena zeby w 1 kolejnosci na niego spadaly gromy i odciazylo go odrobine z odpowiedzialnosci. Tak przynajmniej zakladal na poczatku gdy budowal sklad po powrocie z myszy
@Netiux: to że się z nim dobrze czują nie znaczy że nie jest #!$%@? i nie potrzebne jest świeże podejście w drużynie a nie koleś który od 20 lat robi to samo... według mnie kuben przez 20 lat csa się jednak wypalił i trzeba tu kogoś innego. ale nie jestem członkiem drużyny więc ciężko mi stwierdzić, ale PHR jest #!$%@? bez 2 zdań.
@botaz: od 20 lat? xD dobrze że nie 40.
Mieli kubika na analizie, mieli wcześniej inne osoby na analizie i #!$%@? to dało
gdyby wina leżała po stronie trenera to by już wcześniej go zmienili
@botaz: ()
No tak bo przecież to jest ta sama gra co w 2004 roku jak zaczynał w nią grać profesjonalnie, nic się nie zmieniło i gość też pewnie się nie rozwija i stoi w miejscu od początku kariery. Mapy te same, movement ten sam, strzelanie to samo.
@Netiux: rdzeń jest ten sam, oblepiony różnymi rzeczami, nie odbieram mu zasług, ale jego trenowanie nie przynosi rezultatów, VP nie jest w stanie wygrać Tier3 eventów online. zaraz wyskoczysz "BO ONLINE TO NIE JEST CS" no niestety ale jest, kwalifikacje do Majora trzeba się przebić przez online, nie da się tego przeskoczyć. a kuben i jego drużyny nie są w stanie wygrywać gier online na tier3 elo.
@botaz: Tylko że to zawodnicy wygrywają mecze a nie trener, więc zrzucanie wszystkiego na trenera jest bez sensu.
Prędzej dobra skillowo/zgraniowo drużyna wygra bez trenera niż dobry trener wyciągnie drużynę w górę, tak działa ta gra.