Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: to zależy czy chcesz stabilności czy jakiś pseudopromocji itp. Ja polecam pkoBP ponieważ po prostu działa. inne banki ciągle robią jakieś fuzje nie fuzje cholera wie o co tam chodzi, łączą się dzielą, a PKO po prostu jest i działa
  • Odpowiedz
  • 0
@unitrax potrzebuje konta bezpłatnego dla różowej bo chcemy wziąć coś na raty a wypłatę dostaje do ręki. Sam mam PKO i jest wszystko ok ale ona nie będzie płacić kartą.
  • Odpowiedz
@MichalQ20: Z własnych doświadczeń polecam ING (free) i PNB (free), nie taki zły jest Santander (free bez karty, albo 1 transakcja od 4 zł), mniej Nest (free) (przez awaryjność i że czekałem miesiąc na kartę) a za nic nie polecam PKO BP (5 transakcji) i Inteligo (5 transakcji także) (ostatnie możesz zamknąć tylko (uwaga!) listownie).
  • Odpowiedz
@MichalQ20:

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2800 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów:
- w trakcie rozmowy video (wystarczy dokument tożsamości oraz komputer z kamerą i mikrofonem - czas aktywacji nawet do 5 minut),
- składając wniosek przez stronę internetową (wystarczy wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut),
- poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać
  • Odpowiedz