Wpis z mikrobloga

  • 8
Kilka słów o Yennefer książka vs film.

Książka : nie było nic o sprzedaży. Yen była garbuska I próbowała z soba skończyć. Zabić się. Po tym jej rodzina która była majetna zwróciła się do jej przyszłej mistrzyni która mówiła później że przyjęła Yennefer bo widziała że inaczej ona się zabije. Ze to nie były płytkie cięcia(wołanie o pomoc) ale głębokie z zamiarem samobójstwa.

#witcher #wiedzmin #netflix #seriale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MiQ27: "- Nie udało się - powtórzyła Tissaia de Vries. - Ale nie dlatego, że się nie starałaś. Cięłaś dobrze i głęboko. Dlatego jestem tu teraz przy tobie. Gdyby to były tylko jasełki, gdyby to była głupia, niepoważna demonstracja, miałabym dla ciebie wyłącznie pogardę. Ale ty cięłaś głęboko. Poważnie.
Yennefer tępo patrzyła w sufit.
- Zajmę się tobą, dziewczyno. Bo chyba warto. A będzie trzeba nad tobą popracować, oj, trzeba
  • Odpowiedz
@Ataxia: @Noxgate: też poszperałem, cytat z sagi, w dodatku sugerujący częściowo elfie pochodzenie Yen, ergo - Yen nie jest całkiem "biała" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Janka! Janeczka!
Zabierz ode mnie tego garbatego potwora! Nie chcę na niego patrzeć! To twoja córka, tak samo jak moja.
Doprawdy? Dzieci, które ja spłodziłem, są normalne. Jak śmiesz... Jak śmiesz sugerować...
To w twojej elfiej rodzinie były czarownice. To ty usunęłaś pierwszą ciążę. To przez to. Masz skażoną
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Noxgate
@MiQ27 o to to to :) a majetna bo był też fragment że czarodziejki to córki majetnych rodzin. Jednak zbyt brzydkie aby mogły liczyć na małżeństwo.
  • Odpowiedz