Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Na przygotowanie i weryfikację paczek zostało już tylko 5 dni. W tej chwili mamy zweryfikowanych ok. 250 paczki. Niestety już teraz wiemy, że nie wszyscy, którzy wzięli udział w losowaniu, wyślą swoje paczki – w takich przypadkach Ściana Wstydu jest na bieżąco aktualizowana, a my jesteśmy w kontakcie z nadawcami celem przekierowania ich paczek i utworzenia nowych par tak, żeby nikt nie został bez swojego prezentu.

Pamiętajcie, że termin weryfikacji paczek mija 19 grudnia o 23:59, a dzień później mija termin wysyłki i podania numeru przesyłki na stronie zabawy. Podane terminy są nieprzekraczalne dlatego nie zostawiajcie weryfikacji na ostatnią chwilę, bo w razie problemów np. z Internetem czy w przypadku odrzucenia zdjęcia możecie nie mieć już czasu na poprawę. Spodziewamy się, że mimo to wiele zgłoszeń wpłynie w ostatniej chwili, dlatego też nie możemy Wam również zagwarantować, że zgłoszenia będą rozpatrywane natychmiastowo. Jeśli zdjęcie zostanie odrzucone po terminie, nie będzie możliwości jego poprawy, co skutkować będzie wpisaniem nadawcy na Ścianę Wstydu.

Przypominamy również, że paczki muszą spełniać minimalne wymagania, tj: wartość minimum 50zł, spersonalizowana zawartość oraz list, którego przynajmniej fragment powinien być widoczny na zdjęciu. Zdjęcie powinno być na tyle dobrej jakości, a elementy paczki tak ustawione, żeby możliwe był ich zidentyfikowanie podczas weryfikacji.

Pozdrawiamy – Ekipa wykoPAKI

#wykopaka
źródło: comment_zJr3UFWLW33X3R2dRF5VX5iNndWQ1vdr.jpg
  • 37
@mxala: na tym etapie nie jest to konieczne - paczki dla osób ze Ściany Wstydu zostały już przekierowane do nowych odbiorców. To czy będziemy "uruchamiać wolontariuszy" okaże się po zamknięciu weryfikacji i później wysyłek.

@mat9: możesz pisać, czytamy tam wiadomości.
Powinien być większy margines przy dacie końcowej weryfikacji i wysyłki. Jeśli moja para zweryfikuje się ostatniego dnia 19.12 to rozumiem, że mam 1 dzień na wysyłkę, a jak nie to elo? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


moja paczka czeka na wysyłkę już od dwóch dni, ale mój Mireczek poinformował mnie, że będzie podsyłał zdjęcie do weryfikacji dopiero w okolicach 18 grudnia. Mam ogromną nadzieję, że zdążę nadać.


@susuke15:
@wykoPAKA

Weryfikuje 16...bo jeszcze muszę list wydrukować dla Mirabelki z którą nawet komentarza nie wymieniłem ¯_(ツ)_/¯
Nie śpię po nocach bo nie wiem co jej orginalnego od siebie napisać (,)

Wysyłam 17, jak wszystko u was będzie zaakceptowane ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykoPAKA:

Pamiętajcie, że termin weryfikacji paczek mija 19 grudnia o 23:59, a dzień później mija termin wysyłki i podania numeru przesyłki na stronie zabawy. Podane terminy są nieprzekraczalne


Najgorzej, gdy paczkę masz już dawno zweryfikowaną, a odbiorca nie, więc czekasz i czekasz i czekasz..
@wykoPAKA: To dobija, już mam gotową paczkę, ale nie mogę wysłać...bo czekam! A w poniedziałek pewnie też nie wyślę, bo cały dzień w pracy jestem... :/
@SKYFander mam ta sama sytuacje. W piątek wychodzę na 9ta do pracy wychodzę o 17 i idę do następnej pracy od 18-3:00. Jeżeli dostanę weryfikację na ostatnią chwilę to fizycznie nie mam możliwości nadania paczki, chyba że będę brała specjalnie wolne w pracy