Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Mamy godzinę 07:00:03, Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana. Słońce podniesie się dziś o 08:00. Świecić będzie 7 godzin i 21 minut, w zenicie znajdzie się o 11:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:52, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Pierś gęsi z gruszkami i brokułem


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 41
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @bolorollo @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32@Tami @Pelit
Dzień dobry! Dzieci dały dzisiaj troszkę pospać. Teraz poranne zabawy i bajki oglądają, a ja mogę ściemniać dalej. Za chwilę i tak muszę wstać, bo Żona już w kuchni coś hałasuje. Dziś zrobię kawę: domowe latte, mleko podgrzane w mikrofalówce i spienione najlepszym, przeznaczonym
wynalazekone - @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalow...
@micke: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Sikorka2017
@algus @TomTailor100 @Pjotsze @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @bolorollo @MalaGlupiaMiejscowosc01
@Kalmuk32 @Pelit @Rudalke oraz cała reszta (dzisiaj pisałam z pamięci :D)
Dzień doberek, mam nadzieję, że się wyspaliście bo ja nie xD przeziębienie ustępuje także może nie umre.

Dzisiaj znowu rzucę rapsem
https://youtu.be/nPhgKBzMZd0
@micke: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Sikorka2017 @TomTailor100 @Pjotsze @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @bolorollo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Kalmuk32 @Pelit @Rudalke @buczubuczu @Wejszlo

I'M BACK BITCHEEEEEES! Jest powód do świętowania! Wszystko zdane! Z najgorszych egzaminów wpadły 3.5 więc jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°) W czwartek i piątek kończyłem inżynierkę i wczoraj ją wysłałem do promotor do oceny, pewnie wróci ale przynajmniej mam parę dni oddechu i możliwości pograć w Hirołski i nadrobić
algus - @micke: @wynalazekone: @buczubuczu: @Sikorka2017 @TomTailor100 @Pjotsze @wyin...
@micke: @wynalazek_one: @Slamowir: @bolorollo: @Wejszlo: @algus: @Pelit: @slabehaslo: @LeIndianer: @Pjotsze: @Dziesion: @wyinwidualizowany: @unizony_czlonek: @Formbi: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Rudalke: : @Sikorka2017: @Pjotsze:
Dzień dobry wszystkim, sobota... na to czekaliśmy, kto będzie pił ? kto będzie pił ? Ja na pewno będę pił. ( ͡º ͜ʖ͡º)

O kto tu wrócił? @algus: Co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: @Slamowir: @wynalazek_one: @bolorollo: @Wejszlo: @algus: @TomTailor100: @Kalmuk32 @Pjotsze @wyinwidualizowany @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Rudalke - witajcie, ja chyba nie umiem pisać codziennie, wczoraj czytałem, ale znowu mi się nie zebrało na odpisanie - jednak praca i rzeczy in general związane z piątkiem mnie odciągały.
Także po kolei - w robocie ciąg dalszy ocieplania. Rozebraliśmy kilka metrów kostki od drogi, odkopałem 2 metry fundamentu pod tylnym wyjściem. Musiała