Wpis z mikrobloga

Doszła i do mnie moja #wykopaka ! :D

Dziękuje Ci z całego serca @Mikasala ! Na świata często nawet od rodziny nie dostawałem tak świetnie spersonalizowanego prezentu ! :D Paczka jest cudowna !
Pomimo że mamy jeszcze grudzień to kalendarz już stoi i oczekuje na codzienne oderwanie kartki aby odkryć nową okładkę komiksów Marvela - w nadchodzącym roku nawet poniedziałki będą miały swoją pozytywną stronę :D Gra Planszowa już obcykana i oczekuje na pierwsze ogranie razem ze współlokatorem jak wróci, który tak jak ja jest zajarany żeglarstwem więc usiądzie ze mną do niej zapewne z równą ekscytacją co ja :D Kubek wyjąłem w takiej euforii że nawet nie przyjrzałem się pudełku tylko poszedłem odrazu zrobić sobie herbatę - jakie było moje zaskoczenie kiedy zmienił kolor ! Jest świetny ! Termos jest również rewelacyjny i już w poniedziałek powędruje ze mną na uczelnie (Nie ma to jak gorąca kawka na zajęciach o 8 rano;) ) ! :D No i oczywiście słodycze - energia zawsze się przyda zwłaszcza w takim zimowym okresie :D
Podsumowując, paczka jest ekstra ! Mam nadzieje że każdy będzie tak zachwycony swoją paką jak ja chociaż nie powiem - poprzeczka jest ustawiona naprawdę wysoko ! Jeszcze raz serdecznie dziękuję i również wesołych świąt !! :D
Pobierz Wampirok - Doszła i do mnie moja #wykopaka ! :D 

Dziękuje Ci z całego serca @Mikas...
źródło: comment_XFZflyVGntDMUxoSo6zqxyQkiOTeYiuu.jpg
  • 7