Wpis z mikrobloga

  • 514
Wyniki wyborów w #uk to porażka i tragedia dla rozwoju świata. Społeczeństwo zamiast się jednoczyć i globalizowć zaczyna się niebezpieczne dzielić. #4konserwy podniecają się że hehe nie będzie brudasów czy złodziei w UK, ale to nie jest główny problem. Utrata UK jest ciosem dla rozwoju świata, UE i jedności Europy.
Te same konserwy cieszy myśl budowy w przyszłości np. baz na Marsie czy Księżycu - ale takie przedsięwzięcia nie mogą być w pełni ukończone gdy my jako całość ludzi nie stajemy się jednym, bez podziałów społeczeństwem - a takim chce być np. UE.
Smutny to jest dzień dla rozwoju świata...
#neuropa #brexit
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RubinWwa: Zesraleś się o błąd w internecie, ale ja o Twoje błędy już nie mogę? Netykieta zabrania? Jak chcesz innych pouczać to chociaż sam reprezentuj jakikolwiek poziom.

Do argumentów dotyczących tematu oczywiście się nie odniosłeś.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Te same konserwy cieszy myśl budowy w przyszłości np. baz na Marsie czy Księżycu - ale takie przedsięwzięcia nie mogą być w pełni ukończone gdy my jako całość ludzi nie stajemy się jednym, bez podziałów społeczeństwem - a takim chce być np. UE.


@FoxX21: z pewnością zostanązbudowane przez hordy nigeryjczykó na tratwach, a zapomniałem środki na te bazy zostaną przeznacozne na socjal.
  • Odpowiedz
@Mirrak: @venividi: nie rozumiem, gdzie napisalem ze plec kulturowa nie istnieje? Jest kobieta, mezczyzna, i dziwoląg, i tak na calej planecie mniej wiecej.

Jakieś źródło tych rewelacji w odniesieniu do zysków jakie przynoszą imigranci? Czy tak se napisałeś, bo Ci się wydaje?


Radze sie doedukowac, przemyslec cale swoje zycie i poglady, i wiecej nie bredzic bzdur bo cie sie tak wydaje
https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/european-immigrants-contribute-5bn-to-uk-economy-but-non-eu-migrants-cost-118bn-9840170.html
  • Odpowiedz
@venividi: Ale jaki poziom, ty zrobiles blad ortograficzny, a przywalasz sie ze polskich znakow nie uzywam xD no przeciez to komedia jakas, po prostu nie rob bledow jak 5 latek na dyktandzie i nikt cie nie bedzie wysmiewal, proste, nie, nie musisz pisac ąęż i kropek, po prostu nie pisz jak uposledzeniec z dysleksja
  • Odpowiedz
takim chce być np. UE.


@FoxX21: UE chce być społeczeństwem kastowym. Będzie kasta która pracuje na utrzymanie tego. Kasta która korzysta z tej pracy i kasta rządząca która śmieje się z idiotyzmu i dobroduszności Europy.
  • Odpowiedz
Społeczeństwo zamiast się jednoczyć i globalizowć


@FoxX21: narracja eksperta wyznaczającego jedyną słuszną drogę.
Ja nie chcę globalizacji, tak samo jak Brytyjczycy. Zostaw demokracji, to co demokratyczne.
  • Odpowiedz
@noktonulo: czyli wolisz zacofanie, jednak prawdziwy z Ciebie #polak z cyklu "kurła kiedyś to było" - najlepiej wrócić do czasu jaskiń i zawalania siebie po głowach maczugami
@zcaalock: to nie geny ze sobą konkurują tylko różnice w poglądach dotyczących władzy i życia wiecznego
  • Odpowiedz
@FoxX21: a moim zdaniem to jest jeszcze większy krok UK w kierunku jednoczenia się.

oczywiscie, nie jest jasno wyrażony bo plan jest inny ale rzeczywistość to zweryfikuje. aby społeczeństwo się bogaciło (a tego chcą), musi rozwijać się gospodarka. wobec tego nadal będą potrzebować pracowników.

jak popatrzysz na najnowsze dane home office to zobaczysz, że wraz ze spadkiem imigracji z EU wzrosła znacząco imigracja z poza EU. czyli mix kulturowy nie
  • Odpowiedz
@FoxX21: > czyli wolisz zacofanie, jednak prawdziwy z Ciebie #polak
Ale dlaczego myślisz tak prostoliniowo, skrajnie i populistycznie? Dlaczego wyjście z UE to zacofanie i dlaczego koniecznie bycie w UE to rozwój? Masz coś na poparcie tej tezy, czy takie tylko biadolenie?

" najlepiej wrócić do czasu jaskiń i zawalania siebie po głowach maczugami"
No tak, bo albo UE, albo jaskinie...

UE w obecnej formie ogranicza rozwój. Sporo
  • Odpowiedz
@venividi: tracą bo unia (konkretnie to niemcy i francja) nie chce aby wyszli dlatego wielkie korpo uni europejskiej odcinają się od UK. To sie zmieni po czasie bo biznes to biznes. P.s
Takiego p---------a o 50 płciach i o tym ze tracą na brexicie to jeszcze słyszałem. Nie masz pojecia jak widać na czym polega polityka i biznesy potęznych globalnych firm.
  • Odpowiedz
Jest kobieta, mezczyzna, i dziwoląg, i tak na calej planecie mniej wiecej.


@RubinWwa: No i to jest właśnie szurostwo w czystej postaci. Chlopski rozum to jednak potęga.

Radze sie doedukowac, przemyslec cale swoje zycie i poglady, i wiecej nie bredzic bzdur bo cie sie tak
  • Odpowiedz
@FoxX21: > baz na Marsie czy Księżycu - ale takie przedsięwzięcia nie mogą być w pełni ukończone gdy my jako całość ludzi nie stajemy się jednym, bez podziałów społeczeństwem

Ktoś tu się za dużo startreka naoglądał, a prawda jest taka że te bazy powstaną a zbudują je korporacje prywatne które mają w dupie ten cały cyrk.
  • Odpowiedz
@venividi: Ale o czym ty bredzisz, ja pisze ze przynosza straty pieniezne a ty wyczytales ze sa mniej zabroczy i w twojej pustej glowie oszoloma to jest argument przeciw temu ze przynosza straty EKONOMICZNE xDDD Przeciez ty sie do psychiatryka nadajesz typie, koniec dyskusji, idz trolowac gdzie indziej
  • Odpowiedz
Ale o czym ty bredzisz, ja pisze ze przynosza straty pieniezne a ty wyczytales ze sa mniej zabroczy i w twojej pustej glowie oszoloma to jest argument przeciw temu ze przynosza straty xDDD Przeciez ty sie do psychiatryka nadajesz typie, koniec dyskusji, idz trolowac gdzie indziej


@RubinWwa: Przynoszą, tak samo jak Anglicy. A Ty sobie to skorelowales z tym że siedzą na zasiłku i nic nie robią. A ja Ci
  • Odpowiedz
@rad_kop i dlatego USA się zjednoczyły aby dokonać sprawniej kolonizacji terenów między oceanami. Poszczególne mizerne stany w stylu Maine czy nawet New Hampshire nie byłyby w stanie tego dokonać. Coś jak kolonizacja Grenlandii przez Duńczyków.
  • Odpowiedz
@venividi: @CytrynowySorbet:
Szanuje panów w opór za sensowne i klarowne argumenty. Szkoda że prawica nie umie tak dobrze argumentować swoich kocopołów, bo tak to jest mi ich zwyczajnie szkoda.

Tak trzymać, wiem że to trudna walka bo po czytaniu niektórych wypowiedzi aż odechciewa mi się dyskutować. Wygląda to jak kruszenie betonu n plastikową łyżką. No ale do skutku panowie!
  • Odpowiedz
@FoxX21: Możesz podać przykład społeczeństwa bez podziałów? Trochę już tu żyjemy, więc nie powinieneś mieć problemu. Czy takowe nigdy nie istniało poza głowami utopijnych wizji komunistów?
  • Odpowiedz