Wpis z mikrobloga

Pracuje w #korposwiat mam dzisiaj zjazd wszystki z jednego dzialu. Jest nasz tu z 60 osob ktorzy zjechali się z calej poski.
Wszyscy siedzą w barze i albo jedzą albo piją rozmawiaja i dobrze się bawią

A ja p--------y siędze w pokoju hotelowym bo pracuje od niedawna i nikogo tam nie znam.

Jednak tylko pozornie wyszedlem z s----------a.
#przegryw #pracbaza #s----------e #korpo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chado_podobny: Protip... w pokoju nikogo nie poznasz. Idź posiedź, posącz drinka, jak kogokolwiek znasz to może spróbuj sobie "postać" z boku i w "miarę wyczucia" włączaj się do rozmowy.

% służą integracji ;) a i wyjazdy integracyjne po to niby są ;) Więc... sio z pokoju hotelowego! ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@SolarisYob
Bo kiedy jestem "u siebie" to w pewnym sensie kontroluje pracę bardzo duzej liczby ludzi i codzidnnie mam do czynienia z sytuacjami konfloktowymi i stresowymi z ktorymi musze sobie radzić (i radze) a jak jestem na obcym terenie nie potrafię przyjsc i powiedziec "czesc jestem anon"
S----------e ewidentnie:D

Zszedlem zobaczyłem wolne miejsce w stoliku to przyszedłem się przywitałem zamówiłem coś dl jedzdnka A po 5min wszysy się zebrali bo przyszli
  • Odpowiedz
@chado_podobny: zacznijmy od podstawowej rzeczy:

s----------e polega na tym, że nie wychodzisz z domu, nie uczysz się i nie pracujesz - to jest w samej definicji tego słowa

możesz być przegrywem, skrajnym introwertykiem, ale jeśli masz pracę - nie jesteś spierdonem
  • Odpowiedz
@SolarisYob: jakby byl introwertykiem to by mu to w żaden sposób nie przeszkadzalo, że siedzi sam, co więcej byłby z tego stanu zadowolony. On jest ekstrawertykiem który rozpaczliwie poszukuje kontaktu z innymi tylko jest nieśmiały i nie potrafi takich nawiązać. Nie myl pojęć
  • Odpowiedz