Wpis z mikrobloga

Pytanie za 100 punktów - czy jeśli Krzysio Bosak i jego prawniczka z Ordo Iuris będą spodziewać się dziecka i ciąża będzie zagrażała życiu matki, to zdecycują się zamordować dziecko czy jednak matkę? W końcu każda aborcja to morderstwo.
Nie żebym komuś życzył przykrych doświadczeń w życiu, tylko zastanawiam się głośno.

#neuropa #4konserwy #konfederacja #kiciochpyta #bekazkatoli
Kozajsza - Pytanie za 100 punktów - czy jeśli Krzysio Bosak i jego prawniczka z Ordo ...

źródło: comment_tNsSDtPK6NdleuQ9gYel2Tzo1WBqt2Dc.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Kozajsza: A jeśli babcia miałaby wąsy to kim by była? A ty co byś zrobił jeśli kosmici napadli by Ziemię? Nie życzę nikomu ataku kosmitów, tak tylko zastanawiam się głośno.
  • Odpowiedz
A jeśli babcia miałaby wąsy to kim by była?


@Dzieban: Babcią z wąsami. Niektóre babcie mają wąsy, kwestia hormonów.

A ty co byś zrobił jeśli kosmici napadli by Ziemię?


Nie wiem, szukał schronu pewnie.

Mam nadzieję że odpowiedziałem na Twoje palące pytania.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: czyli typowa moralność kalego. jak Ci zaglądają do łóżka to kwik, ale chciałbyś pozaglądać do łóżka kogoś innego. strasznie smutne życie musisz mieć.
  • Odpowiedz
@AntyDojcz: po pierwsze - parze starajacej sie.
Po drugie - udac sie co? Zajsc w ciaze, a nie zajsc i urodzic.

A kolega wyzej napisal:

jak NIE URODZI im się dziecko w ciągu roku, to na pewno mieli aborcje, i to nie jedną.


Zeby w ciagu roku od rozpoczecia wspolzycia moglo urodzic sie dziecko, do zaplodnienia musi dojsc w ciagu 2-3cykli - ciaza trwa 40tygodni, przyjmuje sie, ze cykl srednio okolo
  • Odpowiedz