Wpis z mikrobloga

Kupiłem peeling, żel i krem tonizujący z Natura Siberica Men, potrzebuję jakichś wskazówek jak to mądrze stosować.
Peeling rozumiem, że używam nieregularnie, tak z 1-2x w tygodniu.
Co do żelu i kremu, rano i wieczorem?

Oprócz tego potrzebuję zapewne czegoś do oczyszczania rano i wieczorem, widziałem że przewijała się na tagu Bielenda Fresh Juice, warto przetestować, może coś innego polecacie?

Co do mojej cery - mieszana. Przetłuszczające się czoło, sucha i zaczerwieniona skóra w okolicach nosa, reszta powiedzmy że w normie.

Dzięki za odpowiedzi, jestem kompletnie zielony w temacie.

#kosmetyki #uroda #rozowepaski
  • 5
  • Odpowiedz
@Flacko jaki dokładnie żel kupiłeś? Nie widzę żadnego nawilżającego (serum) tej marki, więc zakładam, że do mycia twarzy. Jeśli tak to innego już nie potrzebujesz.

Codziennie rano i wieczorem myjesz twarz żelem, wycierasz twarz jakimś ręcznikiem przeznaczonym tylko do twarzy, żeby nie roznosić niczego na twarz i odwrotnie. Ja bym potem użyła toniku, żeby przywrócić skórze właściwe pH (jeśli jest tu ktoś, kto może powiedzieć na czym polega "tonizowanie" tego kremu to
  • Odpowiedz
@pazdoge: Hej sorry za odgrzebywanie tak starego komentarza ale kupiłem taki sam zestaw i też jestem zielony w temacie.
Czy ten krem tonizujący może służyć za zatepstwo toniku czy jednak trzeba kupić dwa osobne produkty?
  • Odpowiedz