Wpis z mikrobloga

pytanko mam miraski : czy czujecie się emocjonalnie związani z miejscem pracy? Od znajomych często słyszę teksty w stylu "a w mojej firmie to , sio i sro / mój szef blabla / straciliśmy klienta !! co tam się działo u nas! " i ogólnie widzę, że są mocno zaangażowani, czują się częścią firmy, nawet 'przystrajają' swoje miejsca pracy #!$%@?, kupują jakieś gadżety itp.

ja nigdy nie czułem się częścią firmy (w żadnej pracy). Wiem, że jestem tu od zrobienia swojej roboty i nara, w tyłku mam co z firmą będzie - jak nie ta, to znajdę inną. Nie zrozumcie mnie źle - zawsze robię swoje, nigdy nie było na mnie skarg, wszystkie zadania wykonane o czasie. Ale wiem, że to nie "moje miejsce".

podczas corocznych ewaluacji jest ciekawe pytanko w ankiecie - jak mocno utożsamiam się z firmą czy czuję się jej częścią. Zaznaczam oczywiście 0

a jak wy macie ?

#pracbaza #pytanie #korposwiat
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tell_llet:
Powiem tak: mam swój kąt, mój jest ten kawałek podłogi, te klimaty, bardzo poważnie podchodzę do swojej pracy i jestem bardzo sympathetic & shit kiedy współpracownikom (ze wszystkimi 523ema osobami się znam chociaż trochę) coś się dzieje, jestem gotowy do pomocy.

Ale jak rzucę to miejsce, to po 3 tygodniach będę miał problemy z przypomnieniem sobie szczegółów. Immersja tymczasowa czy coś w tym guście.
  • Odpowiedz
podczas corocznych ewaluacji jest ciekawe pytanko w ankiecie - jak mocno utożsamiam się z firmą czy czuję się jej częścią. Zaznaczam oczywiście 0

a jak wy macie ?


@tell_llet: kariery kolego to ty w życiu nie zrobisz.
Obejrzyj sobie ten filmik i wyciągnij odpowiednie wnioski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
piastun - > podczas corocznych ewaluacji jest ciekawe pytanko w ankiecie - jak mocno ...
  • Odpowiedz
@tell_llet: Bywały tygodnie że potrafiłam codziennie logować się wieczorem do pracy i sprawdzić czy wszystko gra, na szczęście powoli mi przechodzi, wiem że nie będę tu pracować do emerytury. Biurka nie ozdabiam, po co.
Jak ktoś do mnie napisze po pracy/w czasie urlopu z jakimś pytaniem to pomagam, ale jak robi się tego więcej to delikatnie sugeruję że mam wolne i pomocy powinni poszukać u kogoś kto jest online ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tell_llet: Czuję się związana, ale ślubu z pracą nie brałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak czuję się częścią firmy, mam na nią całkiem spory wpływ no i przede wszystkim uwielbiam to, co robię. Ale dobrze oddzielam pracę od życia prywatnego, mam też swoje hobby poza pracą.
Co do "przystrajania" biura, moje biuro jest jedynym pokojem z roślinami, ale to też może być dlatego że pracuję z
  • Odpowiedz
@tell_llet: Ja się staram angażować, robić jak najlepiej dla firmy, w końcu od tego zależy moja pensja. Jak firma zacznie lepiej prosperować to i może pensja będzie wyższa. No i też przez ludzi, jak są fajni.
Ale prawda jest też taka, że często kierownictwo ma gdzieś zaangażowanie, więc po co.
  • Odpowiedz