Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj u terapeutki. Zdziwiła się jak powiedziałem że bardziej dominujące zwierzęta w stadzie gnębią mniej dominujących członków stada i to samo można zaobserwować u ludzi. Czy normictwo ma jakieś klapki na oczach?
#przegryw #psychologia
  • 35
  • Odpowiedz
@Ozja: Jeśli wasze urojenia opowiadacie normalnym ludziom to nie dziecię się że robią oczy xD Trzeba było jeszcze powiedzieć że jest p0lkom i nic nie wie hahah

ALbo że przez zakola straciłeś zycie.
  • Odpowiedz
@Pavulenko: @Ozja:
hierarchia to nie gnębienie xD
wilki na niższej pozycji po prostu nie rozmnażają się i mają później dostęp do jedzenia przy polowaniu, ale i tak są w lepszej sytuacji niż te żyjące samotnie
  • Odpowiedz
@Ozja: typowe,baba nie ma pojęcia o takich rzeczach,bo przez samo posiadanie cipy jest traktowana w społeczeństwie jak jakiś #!$%@? ósmy cud świata,albo jak dziecko
  • Odpowiedz
@Killeras:

" podaj mi 1 gatunek zwierzęcia, który gnębi najsłabszych członków stada xD"

"wilki na niższej pozycji po prostu nie rozmnażają się i mają później dostęp do jedzenia przy polowaniu, ale i tak są w lepszej sytuacji niż te żyjące samotnie"

I normik zaorany jednym, krótkim filmikiem xD
LajfIsBjutiful - @Killeras:

" podaj mi 1 gatunek zwierzęcia, który gnębi najsłabsz...
  • Odpowiedz
@Killeras: @NorskArisk: Hodowaliście kiedyś jakieś zwierzęta w stadzie? Jeśli mamy kilka kogutów w stadzie, to ten silniejsze będzie odganiał te słabsze od pożywienia, choć jest go pod dostatkiem. Dodatkowo, toczą one bardzo zacięte walki, tak, że potrafią się poranić a nawet wydziobać oczy. Podobnie jest u krów. Często widzę, że te silniejsze, bardziej agresywne samice odganiaja słabsze samice od pozywienia i takze bez powodu sa wobec nich agresywne
  • Odpowiedz