Wpis z mikrobloga

  • 18
@ignore48 Czy osiągnęła więcej niż większość pisarzy? Czy jej książki czytają ludzie na całym świecie? Czy za swoje powieści otrzymuje najważniejsze nagrody? Poza tym jak można mieć zdanie o czymś czego się nie zna?
  • Odpowiedz
@ignore48:

Nie wiedziałem, że inne zdanie na temat twórczości pisarza to już bekazprawaków i bekazpodludzi


Żeby mieć jakiekolwiek zdanie na temat książki to trzeba jakoś ją poznać. Jeśli wyrabiasz sobie zdanie tylko i wyłącznie na podstawie spłyconych wypowiedzi to po prostu jesteś na poziomie podludzi. Żyjemy w takich czasach, że 90% krytyków czegokolwiek jakoś tego zapomina.

@cytrynowyzabujca:

Czy osiągnęła więcej niż większość pisarzy?


Zdobycie literackiego Nobla to raczej jest rzadkie
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem, że inne zdanie na temat twórczości pisarza to już bekazprawaków i bekazpodludzi

Żeby mieć jakiekolwiek zdanie na temat książki to trzeba jakoś ją poznać. Jeśli wyrabiasz sobie zdanie tylko i wyłącznie na podstawie spłyconych wypowiedzi to po prostu jesteś na poziomie podludzi. Żyjemy w takich czasach, że 90% krytyków czegokolwiek jakoś tego zapomina.


@angor86:

A ty jesteś na poziomie pantofelka, skoro nie zauważyłeś, że napisałem słowo twórczość, a nie
  • Odpowiedz
@ignore48:

A ty jesteś na poziomie pantofelka, skoro nie zauważyłeś, że napisałem słowo twórczość


przez "twórczość" pisarki rozumiem właśnie jej książki

mi o tagowanie m.in.: BEKAZPRAWAKOW


Wcześniej napisałeś:

inne zdanie na temat twórczości pisarza to już #bekazprawakow i #bekazpodludzi


Ja bezpośrednio odniosłem się do tego, że chodzi mi o tag #bekazpodludzi . To chyba bardzo jest bardzo jasne.
  • Odpowiedz