Wpis z mikrobloga

Hej mirki, mam pytanie jak oceniacie kierowców #uber? Z racji że często tak jeżdżę, postanowiłem opracować sobie system oceniania i jestem ciekaw czy ktoś jeszcze miał podobny pomysł!

5 gwiazdek: Super przejazd. Kierowca dojechał szybko, rozmowa się kleiła, wybór muzyki był świetny. Bardzo rzadko daje tę ocenę (póki co tylko 2 razy)

4 gwiazdki: Bardzo dobrze. Na ogół daje je wtedy gdy niewiele zabrakło do 5, np. siedzenia były niewygodne albo temperatura była za wysoka. Dość częsta ocena.

3 gwiazdki: Nic szczególnego. Poprawny przejazd z punktu A do B i nic ponadto, albo gdy były jakieś drobne niedogodności. Najczęstsza ocena.

2 gwiazdki: Kiepsko. Nieuprzejmy kierowca, niewygodne siedzenia w aucie, nieprzyjemny zapach, niepotrzebnie długi czas jazdy lub zmiana trasy.

1 gwiazdka: Tragedia. Zarezerwowane dla przejazdów które były okropne lub kiierowca spowodował wypadek. Na szczęście jeszcze nie użyłem jeszcze tej oceny.

Dajcie znać co myślicie i podzielcie się swoimi ocenami!
  • 6
wybór muzyki był świetny


@centyliard: Ej, ale weź chociaż daj kierowcy szansę i daj mu znać w wiadomości przed przyjazdem jaki masz gust. Zdąży skoczyć po płyty Twojego ulubionego artysty, żeby nie ryzykować, że nie zasłuży na 5.

Na około 700 ocenionych przejazdów zdarzyły mi się dwa 3*, cztery 4* i reszta 5*. Właśnie w tej chwili skończyłem zachodzić w głowę co zrobiłem nie tak u jednej nierozgryzionej dotąd osoby, która