Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że twórcy w końcu odważą się na odważniejsze zmiany w balansie i ożywią zabite archetypy. Mam zajebistą ochotę pograć Branem ale się nie da ¯\_(ツ)_/¯ Miracle Bran był chyba archetypem, który dawał mi najwięcej frajdy w całej historii HC aż do czasu brutalnego morderstwa. Ja rozumiem, że w pewnym momencie był za silny, ale dlaczego go bezmyślnie zabili? Gdyby teraz cofnęli nerfy byłby wręcz za słaby, ale dałoby się przynajmniej grać.

#gwint
  • 7
Bribery


@EissIckedouw: Bribery nie ruszą, prędzej oberwie Enslave - jestem prawie pewien nerfa - i od biedy Skellen. Samo Bribery wg mnie jest w porządku, a że jest zależne od zawartości decku przeciwnika to już nie jest problem samej karty

są bardziej zajęci zmienianiem skina Haralda, bo kilka gimbusów na reddicie o to płakało


no #!$%@? reddit w pigułce XD
@daray89 tak samo w porządku były skiligijskie bestie, ale nie. Kilka osób na reducie zamarudziło i zmieniamsy. Bribery też zmienią bo nie ma na to niby odpowiedzi i ludziom się nie podoba. Chciałbym żeby zrobili QundA, ale takie z prawdziwego zdarzenia, a nie jak było pod koniec streama bo to jakaś żenada była
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LibertyPrime: właśnie w tym rzecz.- nerfimy na całego co sie da, bez sensu. Równie dobrze mogli jebnąć nerfem w niedobitki synergii że szpiegami, efekt bylby ten sam