Wpis z mikrobloga

@franaa: CGI na prawie filmowym poziomie to jest już w grach i to robione realtime. A moment jak dojeżdżają na tych zwierzakach do celu jest dużo poniżej tego poziomu. Muzyka W OGÓLE nie pasuje do SW. Fanservice na poziomie wręcz denerwującym. Aktor chodzi jak baba, ponieważ nic w tej zbroi nie widzi, to jeszcze bardziej denerwujące. Fabuła godna Mody na sukces, odcinka 2137go... Najlepszy łowca daje się podejść paszczy na nogach.
@franaa: To nie efekty są najważniejsze, ale klimat i fabuła. I jak pisałam rewelacyjne nie są, standard w tej chwili. Poza tym wcale nie poczułam klimatu SW, a podtykanie pieczonych maskotek z pałacu Jabby to już lekka przesada.

@digger3: Jeszcze lepiej xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@xandra: Nie podoba się to nie oglądaj tak jak mówisz. Dla mnie to jeden z najbardziej klimatycznych produkcji z uniwersum SW. Nie czujesz to nie, ale ja poza filmami #!$%@?łem kilka książęk i sporo komiksów. Tu masz bardziej historię podpadającą pod legendy niż główny kanon i to cenię. I właśnie tak to traktuję. Jak bajkową opowieść w świecie SW. A muzyka jest zajebista. Kropka :P
@xandra takie same gowno jak najnowsze pelonometrazowe star warsy. Fajne były te stare, 4, 5 i 6 czesc trylogii bodajże. Te nowe nie maja juz klimatu, a ten mandalorian to syf, gimby jaraja sie jakims pluszowym furby xDD