Wpis z mikrobloga

-> Szkaluj @Seba_Kot na mirko, pisz ze straciles do niego resztki szacunku, reszta tagu przylacza sie do Ciebie
-> Wbija potezny @Seba_Kot na mirko by wyjasnic wszystkich
-> Po krotkiej #!$%@? wymianie zdan okazuje sie ze nie jest dla niektorych taki zly jak z poczatku sie wydawalo
-> Hehe, bo wiesz w sumie "ja tutaj nie mam do nikogo sympatii czy antypatii"
I nie, nie jest to atak skierowany w stosunku do jednej osoby, ale do tej calej spirali #!$%@? ktora sie ostatnio #!$%@? na tym tagu.
Hehe to jak mati? Lubimy teraz tego seba kote czy nie?
Resztki szacunku to ja stracilem juz do tego tagu.
#mikrokoksy
  • 12
  • Odpowiedz
@Mastah1:

Wątpię, że ktoś nie lubi lub lubi. Myślę, że większość ma #!$%@?.

Zazwyczaj rozmawiamy o X sytuacji lub X zachowaniu i je komentujemy, a nie kogoś jako osobę - bo co to - przedszkole, aby kogoś lubić lub nie lubić?

Pewna część osób ma zupełnie inne poglądy programowania treningowego jak ja czy @IntruderXXL i nadal zapewne tego zdania nie zmienia. Inne natomiast na to przychylnie patrzą (metody, zalecenia).

Po prostu
  • Odpowiedz
@Mastah1: Chyba nie rozumiesz...

ja tutaj nie mam do nikogo sympatii czy antypatii


Są to moje słowa, i nie były skierowane do nikogo konkretnie. Po prostu ja staram się obiektywnie oceniać poczynania tego czy tamtego. Nie kierując się właśnie sympatią czy antypatią do jednego czy drugiego. Myślę że to jest dosyć ważna sprawa. To jest rzecz o której wiele osób sobie nie zdaje sprawy.

I tak jak piszesz @Seba_Kot stracił w
  • Odpowiedz
@Mastah1: jestem tu aktywny 2 dzien i przez ten czas zauwazylem, ze powstalo tyle plotek, ze glowa boli, nie mam pojecia skad, bez zadnej argumentacji, dowodu (procz tego "wyniku" w tasmach), pobieżnie zweryfikowany. Z gory wrzucony do zlego wora.
Ktos szuka informacji tylko takich aby tylko zdyskredytować, odrzucajac druga strone medalu. To sie dzieje od jakiegos czasu na wykopie, krecone przez te same nazwiska, ktore nie znam, i sa kompletnie anonimowe.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Przytoczylem dwie twoje wypowiedzi ktore calkowicie sie wykluczaja ale jak juz pisalem nie jest to atak personalny tylko w twoja strone ale na caly tag.
@Seba_Kot: Nie bede wycofywac sie z posta ktory napisalem odnosnie Ciebie bo napisalem go troche dla beki. Widzialem po prostu twoj wywiad w KFD gdzie padlo stwierdzenie ze jestes uwazany za autorytet w tej branzy. Ja sie z tym stwierdzeniem nie zgadzam, uwazam ze
  • Odpowiedz
@Mastah1: nie mozesz czyjes slowa do mnie przyklejac. To ludzie szukaja swoich autorytetow, jesli ktos tak uwaza, ma takie prawo, tak samo w druga strone. Slownictwo uzywam takie, jakie uzywalem zawsze i one nie jest w zaden sposob skomplikowane, tylko dla początkujących, a takich na kanale mam od niedawna, stad tez zresetowalem tematyke i "glebokosc" materialow, aby mialy latwiekszy odbior. "Mow tak jakbys mowil do Paleciaka" - taka nowa zasada.
Wielu
  • Odpowiedz
Przytoczylem dwie twoje wypowiedzi ktore calkowicie sie wykluczaja ale jak juz pisalem nie jest to atak personalny tylko w twoja strone ale na caly tag.


@Mastah1: Nic się nie wyklucza :) Zobacz możesz kogoś nie lubić, ale czuć przed nim szacunek prawda?.

Ja staram się właśnie nie kierować tym czy kogoś lubię czy kogoś nie lubię... tak jak to wiele osób właśnie robi.

I dla mnie nic się na tagach nie
  • Odpowiedz
@Seba_Kot: Nie przyklejam ich do Ciebie, powiedzialem tylko ze padlo takie stwierdzenie co do twojej osoby i ja sie z nim nie zgadzam. Nie manipuluje.
@biamiVajs: Odnioslem wrazenie ze z: HEHE SMIEJEMY SIE Z SEBY zmienilo sie na BYKU CO PORADZISZ W KWESTII PLECOW
@IntruderXXL: Jak mozna pisac wczesniej ze sie stracilo do kogos resztki szacunku a potem pisac ze nie masz do nikogo sympatii ani antypatii? Wyrazenie "stracilem
  • Odpowiedz
@Mastah1: padlo, mialo prawo i tez trzeba to uszanowac, pomimo, ze masz inne zdanie od tej osoby, ktora to powiedziala. Moge byc dla wielu autorytetem z wielu powodow tj sukcesow sportowych (udokumentowanych), trenerskich czy innych. Z drugiej strony, to za malo dla niektorych i nie musze nim byc.

W sensie psychologicznym zawsze brak szacunku jest równoznaczny z antypatia i stronniczoscia, nie na odwrot. Natury nie oszukasz
  • Odpowiedz