Wpis z mikrobloga

Drogie Miki i Mirableki, mała pomoc potrzebna. Mam w wordzie coś w rodzaju wniosku do wypełniania i ktoś mądry zrobił ten dokument w taki sposób, że wpisując np. datę w miejsce gdzie są kropeczki to one automatycznie zamieniają się w datę bez używania klawisza "Insert". Próbowałem to odtworzyć przez kopiowanie pola, ale nie daje rady (tzn. po skopiowaniu pole się zmniejsza i klops). Wie ktoś może jak to zrobić ? Na zielono jest zaznaczone miejsce gdzie tekst się sam zastępuję, a na czerwono gdzie bym chciał, aby się zastępował. Ma ktoś jakiś pomysł ?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pomocy #word #office365
Snooopi - Drogie Miki i Mirableki, mała pomoc potrzebna. Mam w wordzie coś w rodzaju ...

źródło: comment_OOA6uL9up8mv9GnmiNU8oPA3udvwNxam.jpg

Pobierz
  • 6
@Snooopi: Napisz: "Proszę o wyrażenie zgody blablabla w dniu/dniach:" naciśnij tabulator (tzn wstaw w tym miejscu tabulator i później dokończ pisanie "dla n/w osób z firmy". Zaznacz ten kawałek i na linijce ustaw tabulator w miejscu, w którym ma się kończyć miejsce na wpisywanie. Później kliknij na linijce dwa razy w ten tabulator - wyświetli się okno "Tabulatory". Wybierz znak wiodący i to w sumie tyle.
lent - @Snooopi: Napisz: "Proszę o wyrażenie zgody blablabla w dniu/dniach:" naciśnij...

źródło: comment_TX7vNPNgLEGmL2Oz0N66um7SzLr9kdzZ.jpg

Pobierz