Wpis z mikrobloga

@monalisssa: Znałem trzy z tatuażami nad dupą i tylko jedna była szlaufem, bo puszczała się nawet majac męża, więc to tylko mit i jak napisałaś młodzieńcza głupota. Ech jedna taka nawet 8/10, ale z tandetnymi tatuażami nie tylko nad dupą, ale za uchem i na rekach. Szkoda, że tak się oszpeciła.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

kur.. mam 36 lat i mam taki.... ¯_(ツ)_/¯zwby nie było prawilna, wykształcona i moralna osoba ze mnie :) no prawie. Ale głupota to była straszna. 18 lat wtedy miałam.


@monalisssa: @mkoijmkoij: generalnie taki tatuaż jest w miejscu niezbyt widocznym także jeśli któraś nie walic sie z byle kim i cała resztą miasta to nic złego mieć jakikolwiek tatuaż w tamtych miejscach bo trafiając na normalnego typa który zobaczy was w
@mkoijmkoij: znałam na studiach laskę co miała taki tatuaż i już wtedy bardzo żałowała ze go ma xD. Opowiadała, że go sobie wydziarała jak miała 16 lat, bo jej mama zabroniła.
A teraz ostatnio znajoma co też ma chyba z 19 lat nastukała sobie w pół roku jakieś wilczki na pół uda i takie wzroki pod cyckami i widzę, że sie rozkręca i będzie tego więcej :'D to pod cyckami jest