Wpis z mikrobloga

Chcecie zobaczyć mój zajebisty plan lekcji :< ? Wiecie co jest zabawnego ? Mam 27 godzin tygodniowo, a pierwszaki co idą nową podstawą programowa mają 37 albo 39 nie pamiętam dokładnie :D #firstworldproblems #smutnycrecha
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kicioch: Humanistyczne klasy mają przyrodę od drugiej klasy liceum, a ścisłe mają cały materiał humanistyczny skrócony. Do tego historia nareszcie się zaczyna od XX w. <3
  • Odpowiedz
@Crecha: Widzę Twój plan zajęć. Jesteś w technikum, tak? Jeśli powiesz mi, że tak, to uznam, że pójście do liceum było największym gównem, jakie mogłęm sobie zrobić.
  • Odpowiedz
@czlapka: @Crecha: Chodziłem do liceum ogólnokształcącego do klasy dwujęzycznej, więc miałem zwiększoną ilość godzin angielskiego + 3 godziny przedmiotów po angielsku, a do tego jeszcze fakulety przed maturą rozszerzoną z matematyki, biologii, chemii i fizyki. Na szczęście po pół roku w końcu się zdecydowałem, że nie idę na medycynę i mogłem zrezygnować z fizyki.
  • Odpowiedz
@kapsko: No wiem, wiem, tak było, ale jestem w szoku że ktoś pomyślał w końcu i faktycznie wprowadzili historię od XX wieku, myślałam, że nigdy do tego nie dojdzie, ale to dobrze że tak jest :)
  • Odpowiedz