Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korgeaux: Ja pier ole godnosc polakow to jest jakies nieporozumienie. Po tylu aferach zamawiac cos z morele XD Prowadzacy te firme i swiadomi ludzie robiacy tam zakupy powinni stracic obywatelstwo polskie

@makinal:

Zamawiałem nie raz z morele. Na jedno reklamowane zamówienie producent się wypiął bo "ten typ tak ma", morele zwróciło ok. 40% ceny w ramach "przeprosin za decyzję producenta".

Podobne doświadczenia mam z Euro.
@Basiura89: Zamówiłem wszystkie podzespoły i budę z morele, zero problemów, ceny najniższe ze wszystkich które znalazłem. To jeden z największych sklepów elektro w PL więc nic dziwnego, że od czasu do czasu im się zdarzają wpadki.
@korgeaux: Jak ten sklep jeszcze działa... Pamiętam, że ostrzeżenia przed zakupami w morelach latały już na przeróżnych forach grubo ponad dekadę temu. Tutaj co tydzień jakiś mirek płacze, że go morele #!$%@?ły aż mu z dupy kapie i ciągle są dziesiątki następnych.
Wszedłem zobaczyć jak to teraz wygląda i nawet #!$%@? przeglądarka ostrzega: XD
Pobierz
źródło: comment_dvHDPVnLlAmPB470mY2zDHqor2kWo1oC.jpg
@Jasiu780: przy każdym produkcie masz "Zapytaj o produkt", jak napiszesz do nich i podasz informacje, że w innym sklepie jest taniej to często coś tam zrabatują i tak kupując swego czasu klawiaturę HyperX Alloy FPS, pamiętam, że na X-KOM była za 399 zł, w EURO za 349 zł i w Morele chyba też za 349 zł. Napisałem do x-komu czy coś tam da radę zrobić bo jednak cena nie przyciąga, to