Wpis z mikrobloga

Mirki, węgierki, technologiczne świry - wystartowaliśmy właśnie z Black Week z rabatami nawet 70 %
Łapcie power banki, ładowarki, kable, hulajnogi, Mi Bandy i masę innych urządzeń w rekordowo niskich cenach. ()

Co warto wiedzieć?
1. Podczas Black Week mamy tylko REALNE promocje, żadnego sztucznego podbijania cen przed akcją promocyjną. Niemal wszystkie produkty dostaniecie w tym tygodniu w rekordowo niskich cenach - nigdy nie były taniej. Aby skorzystać z rabatu musicie w koszyku wpisać kod znajdujący się na głównym zdjęciu produktu. Pamiętajcie, że możecie użyć kilku kodów z Black Week w jednym koszyku.
2. Bądźcie czujni! Poza stałymi promocjami złapiecie u nas też limitowane czasowo i ilościowo specjalne rabaty - Fresh Deals. Codziennie pojawią się 2 nowe Świeże Okazje (o 9:00 i 17:00). Już teraz możecie dopaść pierwszą z nich - Ładowarkę 5-portową Green Cell za jedynie 79,95. Na te specjalne okazje nie musicie wpisywać kodów rabatowych - ceny będą z góry ustalone. Jeśli chcecie być na bieżąco informowani, śledźcie nasz profil.
3. Black Week trwa przez pełne 7 dni od dzisiaj do poniedziałku 02.12 do 23:59.

#powerbank #elektronika #blackfriday #promocje #xiaomi #miband
Pobierz SwiatBaterii - Mirki, węgierki, technologiczne świry - wystartowaliśmy właśnie z Blac...
źródło: comment_ED2dolgaAYfgM27Ld6XaqEoYIPKZ2UaB.jpg
  • 17
@aniaczy: Mi Band 4 nie jest obecnie na promocji w ramach Black Week. Wszystkie produkty z Black Week są tutaj. Mogę Ci jednak zdradzić, że Mi Band 4 będzie na promocji za 99 zł już w czwartek w limitowanej promocji Fresh Deals, także stay tuned ;)
@SwiatBaterii: dzięki kupiony :)
FYI - macie spoko promkę na hulajkę m365pro, ale gdybyście dali -20% zamiast -15% to byście mieli spoko akcję marketingową (niezależnie od stanów magazynowych)