Wpis z mikrobloga

Mirkobooki 2019-11-25 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegląd ebooków 25.11.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Wraz z trwającym dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Promocje

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1858: Promocja na ebooki Wydawnictwo Demart (-45%). Ruszyła ona 23.11.19 i potrwa do 29.11.19. Można w niej nabyć 21 ebooków . Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Napastnik. Opowieść o Viktorze Orbanie, Igor Janke, 304 stron
Naśladowcy Jezusa. Piotr Paweł i Maria Magdalena, Bart D. Ehrman, 336 stron
Orzeł z Budapesztu. Wspomnienia kuriera KG AK, Jan Łożański, 536 stron

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

#1876: Promocja na ebooki TOP 100 Wydawnictwa Albatros! (do -40%)
#1867: Promocja na ebooki Sięgnij po poradniki Wydawnictwa PWN
#1883: -30% na ebooka Australia. Zielony Przewodnik. Wydanie 1. Do końca dnia (25.11.2019) za 47,92 zł

Bestsellery

Jak zawsze polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych. Autorstwo: Christel Petitcollin. Ebook ma 232 stron. Fragment opisu:

Za dużo myślę. Moi bliscy mówią, że jestem zakręcona i że zadaję sobie za dużo pytań. W mojej głowie stale coś się kłębi czasem marzę o tym, żeby wcisnąć wyłącznik umysłu. Mam wrażenie, że jestem z innej planety. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. Czuję się niezrozumiany. Czy chociaż jedno z tych zdań opisuje właśnie ciebie? Jeśli tak, prawdopodobnie rozpoznas...


Brzmi ciekawie prawda? Znaleźć można dosyć sporo ciekawych bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie:

Ściema, K. Bromberg, 320 stron
Opus magnum C++11. Programowanie w języku C++ (komplet), [Jerzy Grębosz](https://polishwords.com.pl/ebooki/?view=szukaj&fraza=Jerzy%20Grębosz), 1696 stron
Opus magnum C++11. Programowanie w języku C++ (komplet), [Jerzy Grębosz](https://polishwords.com.pl/ebooki/?view=szukaj&fraza=Jerzy%20Grębosz), 1696 stron

Nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook A Secret Service, Fred M. White. Ebook ma 227 stron. Fragment opisu:

A Secret Service is a spy story. Detective Moore fights with Russian seducers and German spies. All events take place before the Second World War. The plot, as always, is obsolete, but interesting for readers....


Także zachęcam. Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? Polecam:

The Author of Beltraffio, Henry James, 61 stron
Lean. Droga do minimalizmu, [Tomasz Król](https://polishwords.com.pl/ebooki/?view=szukaj&fraza=Tomasz%20Król), 152 stron
Septimius Felton. Or, The Elixir of Life, Nathaniel Hawthorne, 193 stron

Chcesz być na bieżąco? Śledź tag #mirkobooki!

Chcesz być wołany/a? Wejdź na mirkolistę, zaloguj się tam, przewiń na dół i kliknij "dołącz"!

#ebooki #ksiazki #czytajzwykopem #cebuladeals #mirkobooki
Pobierz tomaszs - Mirkobooki 2019-11-25 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegląd ebooków 25.11.2019. Dowiedz s...
źródło: comment_jRNsgeQK2dCYKDGhpoMd4ZzmRqFPhmyF.jpg