Wpis z mikrobloga

Cześć Kochani. Trochę mi głupio, ale po co owijać w bawełnę? :) Chciałabym się rozwijać dalej w kierunku cukiernictwa. Co za tym idzie- szkolenia, które kosztują masę pieniędzy. Jako iż nie lubię zbierać pieniędzy i siedzieć na dupie, to może ktoś ma ochotę zamówić sobie ciastko na weekend do kawy? Oferuję super sernik, Brownie, torty, muffiny, cynamonki. W sumie większość rzeczy, których dusza zapragnie. Więc jeśli pilnie potrzebujesz ciasta- daj znać. Jeśli chcesz pilnie wspomóc mnie w uzbieraniu (jeszcze) dużej sumy na kurs- daj znać jakim ciastkiem jesteś zainteresowany. :) zapraszam do wiadomości prywatnej, okolice Kato/Gliwic :)

#ponczekpiecze <-- do obserwowania lub na czarnoliste :)

#katowice #gliwice #pieczzwykopem #gotujzykopem #rudaslaska #chorzow #swietochlowice #zabrze
zapieponczek - Cześć Kochani. Trochę mi głupio, ale po co owijać w bawełnę? :) Chciał...

źródło: comment_rZOJIsDLogrvDyyZSLhazfE3Du7VTMfG.jpg

Pobierz
  • 29
Ej @zapieponczek! @inercja ma rację.
Co szkodzi ogłaszać się z takimi stołami? Zrób jaki$ popisowy set, dobre foto, może nawet zamowiona sesja. Dobrze to opisać i powrzucać na te weselne strony.

Masz mniejsze doswiadczenie? Na zdjeciach nie musi być tego widać ;)
Zreszta zlapiesz doswiadczenie, pierwsze kontakty, zobaczysz na czym klientom zależy i jeszcze wczesniej zaczniesz sie specjalizować w tej konkretnej materii.
@oszty ojej ()
@Magadanka jak bardzo daleko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) lubię jeździć na wycieczki po Polsce jak coś xD
@czlowiekboruta wysłane :)
@czarna_mamba zapraszam do kontaktu, robię super torty ( ͡ ͜ʖ ͡)
@eMWu12 i wiesz co? Macie rację. Jestem już prawie z zawodu fotografem xd, więc zrobienie zdjęć takim słodkościom nie będzie problemem. Za