Wpis z mikrobloga

Skonczcie smiecic pod tagiem #wroclaw

Mam do was drodzy przyjaciele z Wroclawia prosbe, zebyscie zalozyli jakis dodatkowy tag apropos waszych zaintereowan, czyli zaklocen w komunikacji miejskiej.

To niewatpliwie przydatne, gdy informowani sa ludzie, gdzie sa korki, czy w ktorym miejscu doszlo do uszkodzenia trakcji, wiec wydaje sie, ze tag #mpkwroclaw wystarczy pod te informacje!

Tag #wroclaw majacy pona 3200 zainteresowanych jest przez was notorycznie zasmiecany monotematycznymi wrzutkami, ktore sa jeszcze kopiowane przez mniej bystrych uzytkownikow, robiacych tu straszny smietnik.

Niech tag #wroclaw wroci do swojej funkcji, czyli mowieniu o ciekawych wydarzeniach kulturowych, miejscach wartych odwiedzenia, o historii czy budowie swiadomosci wsrod nowych wroclawian, ktorzy musza poznac w jak fajnym miejscu przyszlo im zyc.

Jest tylu turystow, ktorzy chca swietnie spedzic tu czas, a tag tak #!$%@? bzdurami...

Boje sie, ze poza praca/zajeciami w szkole ludzie ci siedza w domu, zamiast korzystac z wielu mozliwosci na boskie spedzanie czasu we WRO!

Wrzucam glownie kwestie zwiazane z architektura, troche socjologii, szeroko pojetego humanizmu, chcialbym, zebyscie takze zrobili cos wiecej dla tego miasta, niz tylko wrzucali memy.

Dziekuje.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #takaprawda
  • 33
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: Sadzac po Twoich wpisach to czuc tu mocny PR prosto z Urzedu Miejskiego. Od kilku dni na wykopie i rozpychasz sie jak cygan w tramwaju. Wiesz, ze tag #wroclaw ma bardzo duzy zasieg i nie chcesz zeby utozsamiac go z syfem komunikacji miejskiej (to co nazywasz bzdurami w tym wpisie). Guess what! Ten tag dotyczy Wroclawia i wszystkiego co z nim zwiazane wiec bedzie tak jak jest. Jak chcesz miec
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: No w super miejscu żyjemy. Z każdym tygodniem jesteśmy przekonywani jakie super mamy miejsce a potem się okazuje że no jednak tak nie do końca.

Poza tym jak ten turysta bez wykopu by się dowiedział o wielu atrakcjach, a po drugie w niektórych wypadkach by dalej kwitl na przystanku bo skąd miałby wiedzieć że awaria w MPK?

Uwielbiam poza tym tonnarzucznie własnej wizji w kolejnych wpisach.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: @KierownikW10: @stormkiss: @shinX: @marsellus1: @kj5: @Tommy__: Chcialbym, zebyscie zajeli sie swoimi zainteresowaniami pod swoim tagiem, ktory na pewno bardzo pomoze podobnym wam osobom, szalenczo zainteresowanym MPK. Na zachete, chcialbym zrobic wam #rozdajo bo wiem przeciez jak zdobywac serca uzytkownikow portalu wykop, rozlosuje wam DARMOWA podkladke pod myszke i dwa dlugopisy, jezeli wykazecie sie pewna elastycznoscia pod moja prosba. Wiem, ze czesc z was wciaz
  • Odpowiedz