Wpis z mikrobloga

Kiedy po 3 miesiącach od rozstania juz się zbierasz i zaczynasz widzieć świat w lepszych barwach, aż nagle znów czujesz się jak gowno, bo Twoja była dodaje zdjęcie z kolega, który od zawsze był w pobliżu i do którego jak sama twierdziła - nigdy nic nie poczuje. Na zdjęciu oczywiście jednoznacznie widać ze są para. Uczucie 0/10, nie polecam.
#zwiazki
  • 29
  • Odpowiedz
  • 15
@ragnar-lodbrok-1992: teraz będę mądrzejszy. Niestety miłość jest ślepa i ufałem bezgranicznie, bo sądziłem ze jesli ja jestem w porządku wobec drugiej osoby, to ona wobec mnie będzie również grać fair ;-)
  • Odpowiedz
@Victim: widziałem lekko 10 takich sytuacji z przyjacielem o którego się masz nie martwić. Wystarczyła kłótnia i było przepraszanie bo to po alkoholu, bo to jakoś wyszło, bo mnie nie rozumiales a on mi dał wsparcie. Tacy koledzy to hieny które tylko czekają na okazje
  • Odpowiedz
@Victim: zresztą sam miałem okazję być taka hiena, laski mają taki mindset że jak ja wysł#!$%@? po kłótni z chłopakiem to się kleją, ja to urwałem ale nabrałem dystansu do dziewczyny blee
  • Odpowiedz
@dumspiro: Miałem pare takich przypadków, właśnie 'tylko kolegów' z którymi moje laski były. Tak samo było zresztą ze mną, nie układało mi się z laską, ale miałem dobrą przyjaciółkę o którą ciągle była zazdrosna i zgadnij co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 8
@0202122 Gościu, myślisz, że memy z "to tylko kolega" wzięły się z dupy? Przecież to historie setek mężczyzn, którzy popełnili ten błąd pozwalając na zbyt bliski dostęp do różowej. Głowa do góry, jakoś to będzie i mam nadzieję, że wyciagniesz z tego lekcje.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sralpies: mistrzu, nie chodzi o kolegów. Chodzi o frajerzyny typu przyjaciel od zawsze aka betacuck który gra zajebistego kolegę, pomocnego przyjaciela który jest dobry bezinteresownie.

W rzeczywistości czeka na odpowiedni moment. Który niestety, zawsze się trafia bo takie są baby
  • Odpowiedz
@Pulton: mi nie musisz tłumaczyć o co chodzi, trochę już żyje na tym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko ciekawi mnie podejście takich młodych ludzi jak ty. Jak rozpoznasz, czy to kolega, czy orbiter? #!$%@? rozpoznasz niestety. Tylko to chcę ci dać do zrozumienia. Nigdy nie wiesz jak jest, a cios może przyjść tak niespodziewanie, że nawet jak laska ma oficjalnie 0 kolegów, a i tak ma
  • Odpowiedz
@sralpies: jak rozpoznam? Sam kiedyś byłem orbiterem, wiec wiem czego mam się spodziewać. Działanie w myśl zasady „oszusta nie oszukasz”.

To nie jest dojrzewanie miesiącami. Moze być idealnie. Wystarczy, ze zlapie moment zeby poczuć się lepiej i ma gwarancje, ze to nigdy nie ujrzy światła dziennego. I masz racje, okazja nie musi się nadarzyć ze stron kolegów.
  • Odpowiedz
bo Twoja była dodaje zdjęcie z kolega


@0202122: #!$%@? chłopaki raz na zawsze zapamiętajcie: jeżeli nie macie z nią dziecka, nie ma najmniejszego sensu utrzymywać kontaktu z ex. Jest tak mało na tym świecie kobiet, które po rozstaniu potrafią się zachować jak człowiek z rozumem i godnością, zawsze prędzej czy później albo dzwonią "heeeeej co tam u Ciebieeeee", bo się jednak okazało, że nie są tak zajebiste jak im się wydawało
  • Odpowiedz