Wpis z mikrobloga

Przecież ta operacja to #!$%@? żart, jedna nowa mapa, do tego jako sparingowa a nie turniejowa, misje beznadziejne i to wszystko za jedyne 56,99zł. Nie ma co, napracowali się. Skrzynki już po 4zł, skiny będą dropić po 3 centy, sorry teraz po 3 grosze, jedyna ciekawa zmiana to te nowe modele postaci, których tak naprawdę nie widać biorąc pod uwagę, że to FPS, no chyba, że jakiś teammate, albo enemy takowego używa.
#csgo
  • 13
@Cebeenowski: te skiny do postaci prawdopodobnie będą unikalne dla tylko tej operacji, więc może się okazać, że te za setne poziomy mogą być sporo warte.

Poza tym wielce prawdopodobne, że nowy content będziemy otrzymywać wraz z czasem - przykładowo teraz jest jedna misja coopowa na zmienionej Sirocco, i pewnie co tydzień będzie to inna mapa.

Ja na przykład lubię grać Obrońcę (Guardian) z kumplem, więc też może to być ciekawe. Nowa
@CherryCz0pek: i tak według mnie to wygląda jak typowy skok na kasę, ludzie oszaleli na punkcie skinów, gdzie tak jak pisałem w csie prawie tego skina postaci nie widać, a jak jeszcze można kupować expa za kasę to jest to dodatkowy test na inteligencję, przy okazji wskazujący naiwność części osób które liczą, że zaraz wyleci im skin za 1000 dolarów. A co do tego, że będą dodawać nowy content, raczej nie
Oh twórca gry chce zarobić i dodał elementy hazardu? To Ty chyba nowy w internetach jesteś. Ktoś nie będzie chciał poświęcać czasu to dokupi sobie boosty. Masz je w LOL'U i każdym innyb battle royale i w wielu innych grach. Przeczytaj resztę aktualizacji, bo nowa operacja to nie jedyna rzecz, którą dodali/zmienili.
te skiny do postaci prawdopodobnie będą unikalne dla tylko tej operacji, więc może się okazać, że te za setne poziomy mogą być sporo warte.


@Lorenka: Tak samo mówili rok temu o mp5 za posiadanie prime i ile ona ciągle kosztuje :P?
mam 4k godzin w samym CS GO, więc raczej nowy nie jestem, zastanawia mnie co jest takiego ekscytującego w tej nowej operacji że kosztuje 2 razy tyle co poprzednia, a nie ma przykładowo kilku nowych map turniejowych.
@Lorenka a poza tym tamte operacje miały jakąś fabułę, te książki i zaliczanie kolejnych punktów aż do ostatniej misji, a tu robisz na sucho jak jakieś zwykłe osiągnięcia w grze, fakt że najwięcej nagród w tej operacji, ale gdybym sobie chciał kupić skiny to bym to zrobił a nie liczył że a nuż trafię coś fajnego.
A poza tym rozumiem, że w innych grach tak zrobili to czemu Gabe i ekipa by