Wpis z mikrobloga

@u8t3io3p: tam jest wątek że ojciec to taki #przegryw który jakimś cudem wyrwał taką #p0lka typu płodna Julka. Mają dzieci i jadą na wakacje gdzie jest jej ekipa ze studiów w tym kolega ze studiów taki Chad. Fura BMW czy coś takiego, kasa i laska (mulatka). Żona widzi jak kiepsko wybrała bo jej mąż to taki typowy p0lak jeżdżący srebrną Octavią w combi. Tyle mogę powiedzieć po pierwszych odcinkach, książki nie
@ixtras: czekaj czekaj czyli ojciec jedzie rok pozniej by szukac corki, ktora sam #!$%@?? no tak troszke nie logiczne bo skoro jej nie znalezli to jest bezpieczny, na jego miejscu to bym #!$%@? zone xd
@u8t3io3p: nie czytałem tek książki wiec nie wiem jak to się skończy. Opisałem swoje wrażenie po pierwszych odcinkach plus info z spojlera. To było by zaskakujące jak by to on zrobił ale z drugiej strony ..
@u8t3io3p bo chciał #!$%@?ć żonę, bo widział ją jak się dymała z kochasiem, a #!$%@?ł córkę przez pomyłkę, bo miały takie same bluzy i włosy, a było ciemno i był po alko :D a najlepsze, że na koniec wychodzi, że ta żona jednak się nie dymała, tylko znów się pomylił, bo żona pożyczyła bluzę swojej kumpeli i to ta kumpela się dymała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
@path: bluzę pożyczyła córka. Mata się obraziła na męża bo robił jej siarę przed byłym chłopakiem na którego miała chęć. Byłego chłopaka matki której zabito córkę, do seksu namówiła koleżanka rozwódka która się podniecała jak były chłopak matki Ady wyszedł na waleta z jeziora. Wszyscy mieli się kąpać na waleta (Marihuana) ale mąż się potknął w wodzie i by się nie utopić złapał byłego chłopaka żony. Ten chłopak się zdenerwował, że