Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? współczuje tym policjantom, zapierdziel za 3k netto by narażać swoje życie za tych patusów... Jeden wykona poprawnie swoje zadanie by chronić innych obywateli przed patologią, a banda dzikusów co nie mają nic do stracenia będzie im w niedziele zatruwać życie poprzez groźby i poniżenia stojąc bohatersko w dresach i kominiarkach... Naprawdę szkoda tych ludzi.
#konin #policja #patologiazewsi
  • 19
@GrochenMochen: może by wystarczyło szybkie oświadczenie rzecznika policji co zobaczyli na nagraniach z kamer, chyba, że gówno zobaczyli i zostaje wersja pana policjanta. A świadkowie? A raport z badania ciała, z jakiej odległości strzelano, którędy weszła kula? Miejscowi pewnie tak szybko nie odpuszczą więc śledztwo powinno być możliwie szybkie. Ale oni wolą się pozastanawiać która prokuratura bierze temat. Jutro dzień roboczy, pewnie pojawi się jakieś konkretneijsze info
@hu-nows: Właśnie tutaj wiele osób myśli błędnie jak ty... Nie ma czegoś takiego jak szybkie śledztwo szybka analiza... Wszystko jest robione tak by było wykonane jak najlepiej. W przypadku zgonu jednej osoby musi być wykonany szereg czynności procesowych więc to tyle trwa by w danym etapie nie dokonać błędu bo wtedy przez takie pomyłki wynik śledztwa może się źle skończyć
@GrochenMochen: no wlaśnie nie wiem.. policyjny technik wrzuca kopię na policyjną witrynę z "tagiem" +18 bo w końcu zdarzenie drastyczne i społeczeństwo może obejrzeć coś się stało, nie widzę powodu, żeby to miało zaciemniać czy utrudniać śledztwo. Pewnie jeszcze operatorom od których brano oryginalne dyski zabroniono komentować co widzieli
@WiktorekS: no niech pracują, tylko muszą pracować za niewielkie pieniądze patrząc na wymaganą od nich odpowiedzialność i mają za mało ludzi do pracy. Także utrudnianie im pracy przez głupotę patologii jest już nie w porządku.

To trochę tak jakbyś pisał, że dobrze że lekarze pracują jak #!$%@? na dyżurach kiedy nie ma dość ludzi na oddziale, przemęczając się i tracąc życie prywatne - niech pracują, ale powinni być traktowani uczciwie a
@GrochenMochen sorry ale ja zawsze wyznaje zasadę że szacunek za szacunek. Kiedyś poszedłem zapytać o jedną rzecz na komendzie. Po prostu wyszły mi badania na prawku, zrobiłem nowe i czekałem na wyrobienie nowego dokumentu (uprawnień nie straciłem), chciałem tylko wiedzieć czy gdybym wsiadł do auta to dostałbym mandat za brak prawka czy brak uprawnień (które łatwo zweryfikować bo uprawnień nie straciłem jak mówił Pan w Wydziale Komunikacji). Zachowywałem się kulturalnie, jak Policjant
@Bernan: szkoda tylko ze jak oglosili strajk i przestali patrolowac ulice (gdzieniedzie tylko zmnienszyli liczbe patroli) to nic sie nie zmienilo, na ulicach nie zrobilo sie niebezpiecznie.

Lepiej zeby stali pod komenda niz szli wypelniac norny mandatow lub niszczyc zycie nastolatkom z gramem trawy czy amfetaminy.
@GrochenMochen: policja taka biedna płaku płaku policjanci tacy poszkodowani xD jak im robota nie pasuje to nikt na siłę nie trzyma. Lepiej niech im patusy dadzą zajęcie pod komisariatem niż mają babciom sprzedającym miód i ogórki mandaty lepić albo jak ktoś nie po przejściu przejdzie.