Wpis z mikrobloga

  • 0
@AlfredoDiStefano ślusarz. Ostatnio zmieniłem bak w fjr i się okazało że zamek w baku jest do wywalenia bo cały zardzewial jak i jak w środku. . Kupiłem drugi bak z zamkiem nawet bez kluczyka. Nie wiem jak ale ogarnął skubany. 100 zeta.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: zanim zaczniesz dłubać, sprawdź czy używając drugiego kluczyka masz taki sam problem. Kluczyki się wycierają i powodują blokowanie się stacyjki. Ewentualnie możesz ratować stacyjkę preparatem do czyszczenia i smarowania broni.
  • Odpowiedz