Wpis z mikrobloga

Mirki, od 2 dni przygotowuję się do rozmowy o pracę, nawiasem mówiąc, wreszcie postanowiłam że jednak spróbuję zdobyć pracę związaną z pasją i wykształceniem.

Nie chcę robić reklamy, ale mam taką przypadłość że jeśli sądzę, że coś jest dobre i żałuję, że wcześniej na to nie trafiłam, to chcę się tym podzielić.

Kazdemu kto stoi przed podobnym wyzwaniem(rozmowa o pracę marzeń), polecam portal interviewme.

Na bazie ich porad zmieniłam swoje cv, podziałało(nie korzystałam z żadnych płatnych szablonów). Teraz wypisuję różne przemyślenia na podstawie ich artykułów. I jakoś tak ogarnia mnie pozytywne nastawienie :).

Powodzenia wszystkim ktorzy szukają nowej #pracbaza
  • 2
@Hur4ggan: Późno odpisuję, bo firma przełożyła rekrutację na styczeń.

Rozmowa poszła o wiele lepiej niż dotychczasowe. Odbyła się niedawno, a mimo to nie przechodzą mnie co chwilę dreszcze żenady na samo wspomnienie(a bywało tak).

Przygotowanie sobie odpowiedzi na pytania padające na rozmowie kwalifikacyjnej, z tego artykułu: https://interviewme.pl/blog/pytania-na-rozmowie-kwalifikacyjnej, zdecydowanie pomogło.

Nie znam jeszcze wynkiów, ale jakie by nie były, jedno jest pewne - z każdą kolejną taką sytuacją się człowiek "wyrabia".