Wpis z mikrobloga

@Martynowo92: Mickiewicza odpadają raczej byłem dzisiaj. Mało działek obskoczylem wszystkie. Mieli streema jak chodzilem wszędzie ciemno jak w dupie wszystkie altanki miały odsłonięte okna było widać co jest w środku. Był namiar na działkę nr 25 na bank nie ta. Tam gdzie był kiedyś stoi pietrowka która w środku ma same klamoty i ściany bez tynków. Były 2 działki na których ktoś mieszka ale obie maja psy na podwórku jeden
Maniek69maniek1 - @Martynowo92: Mickiewicza odpadają raczej byłem dzisiaj. Mało dział...

źródło: comment_tN2AUpCr1eB5pAiczkqmzGnNjLMe7sA1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Żeby utrudnić im życie. Marlena jest osobą jak dla mnie upisledzona umysłowo która Rafał wykorzystuje. Ona nie jest w pełni świadoma tego co robi bo ma umysł 5 letniego dziecka. A on to wykorzystuje i robi na niej kasę. Więc ktoś powinien się tym zainteresować i coś z tym zrobić.... A KTO JAK NIE MY!!!!!!??????!!!!!!!!!
  • Odpowiedz
Ogólnie jak by to nie byli oni pomyślał bym że to ustawka. Ale oni by na to nie wpadli raczej. Ich ( wuja) trzymając ich nie sądzę żeby też był na tyle inteligentna osoba żeby coś takiego wymyślić. Ogólnie się okaże kto miał rację za jakiś czas jak się namierzy analczyka. Na pewno będzie musiał wystawic dziób z tej swojej nory. Ogólnie gdyby to były mniejsze działki tak jak te po których
  • Odpowiedz