Wpis z mikrobloga

@weirdfish: a nie mów mi nic, #!$%@? mać, zamówione w poniedziałek i opłacone, to myślałem, że we wtorek, max środe wyślą i będę miał do końca tygodnia... No i wysłali w czwartek, czyli będę miał dopiero w następnym tygodniu. Eh... Nie wiem dlaczego nie wysyłają paczek codziennie. Już któryś raz tak, o ile nie zawsze bo nie pamiętam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRpt: no właśnie mam podobnie, z tym że moje zamówienie jest z wtorku rano a do teraz nie wysłali ¯\_(ツ)_/¯ tak więc oprócz czekania cały tydzień, trzeba będzie czekać jeszcze weekend i pół tygodnia, bo pewnie będzie we wtorek lub środę
@kRpt: też zamawiałem w poniedziałek i tak samo mi wysłali w czwartek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale ogólnie to nie narzekam bo poprzednim razem przyszła chyba w dwa dni
@weirdfish: oraz pozostałe Mireczki. Robimy co możemy, aby wyrobić się w deklarowanym przez nas czasie, co nam się udaje. Niestety dla spraw logistycznych w bieżącym okresie mieliśmy dwa długie weekendy. Dodajmy do tego okres wypłat i zrobiło się combo. Na szczęście wspólnymi siłami udało się nam wyjść na czysto ze wszystkimi wysyłkami do końca tygodnia.
oraz pozostałe Mireczki. Robimy co możemy, aby wyrobić się w deklarowanym przez nas czasie, co nam się udaje. Niestety dla spraw logistycznych w bieżącym okresie mieliśmy dwa długie weekendy. Dodajmy do tego okres wypłat i zrobiło się combo. Na szczęście wspólnymi siłami udało się nam wyjść na czysto ze wszystkimi wysyłkami do końca tygodnia.


@KFD_pl: Wysyłki były szybsze kiedy jeszcze Seba Kot robił na wózku widłowym ( ͡° ͜ʖ